Baby chůvičky srovnání ceny

LUVION Deluxe 100

LUVION Deluxe 100

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: akumulátorový; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 300 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: černá barva, bílá barva, modrá barva Dvoucestná chůvička LUVION Deluxe 100 digitální dvoucestná chůvička s DECT technologií od holandské firmy LUVION vhodná ke sledování dětských i nemocničních pokojů. Vlastnosti výrobku: digitální technologie zajistí skvělou »

ANSMANN Sydney chůvičky

ANSMANN Sydney chůvičky

Dětská chůvička Ansmann Sydney S elektronickou chůvičkou ANSMANN Babyphone Sydney lze sledovat děti po celém domě. Použitá technologie Health DECT zaručuje bezporuchový přenos řeči a zvuků. Režim Health DECT zajišťuje, aby dětský pokoj nebyl vystaven vyzařování, pokud je dítě klidné. Toto funguje následujícím způsobem: Dítě je klidné. Po několika sekundách se zastaví přenos zvuku. 30 sekund po zastavení přenosu zvuku se aktivuje zastavení vyzařování Health DECT. Až do výskytu dalšího hlasitějšího zvuku dítěte se nevydává žádné vyzařování. Jakmile začne dítě plakat, zruší se zastavení vyzařování a aktivuje »

Summer Infant digitální

Summer Infant digitální

Digitální dětské chůvičky s obousměrnou komunikací s dosahem cca 200 metrů.

Reer Rigi 400

Reer Rigi 400

REER Chůvička Rigi 400Popis:dětská chůvička REER s uklidňujícím nočním světlem a dosahem až400m na volném prostranství.Vysílač je možné přepnout do tzv. ECO módu, který umožňujevysílání pouze při zachycení zvuku. Přijímač má úsporné rozměry a jevybaven poutkem na opasek. Jeho používání usnadňuje LED kontrolka přizachacení zvuku vysílačkou.Volitelná zvuková nebo vizuální kontrola dosahu a možnost napájeníbateriemi. Samozřejmostí je kontrolka varování při vybitých bareriích akvalitní přenos zvuku a snadné používání.Jak používat:Vysílač umístěte mimo dosah dítěte (alespoň 1 metr), nikdynevkládejte vysílač do postýlky či »

Angelcare AC 420

Angelcare AC 420

Chůvička Angelcare AC 420, Digitální monitor zvuku – babyfon (chůvička). Vysílačka zvuků Vašeho miminka - 8 přenosových kanálů, digitální teploměr místnosti, iluminační noční světlo, dobíjecí akumulátorové baterie. Provoz na baterie i na síť 230 V. Kontrola IN-RANGE bezpečného dosahu přijímače (rodičovské jednotky). Digitální monitor zvuku – babyfon (chůvička). Rozsáhlé komfortní vybavení: Při dosahu 250 m, 8 kanálech a mnoha dalších funkcích splňuje babyphon Angelcare AC420 všechny požadavky, které jsou dnes kladeny na moderní babyphon. Funkce babyfonu (chůvičky): Přenosová frekvence 864 MHz Na výběr 8 kanálů Pilot Tone »

Jablotron TINY 6126S

Jablotron TINY 6126S

bezdrátovou technologii zajišťuje vynikající kvalitu obrazu a zvuku dosah až 150 m ve volném prostoru noční vidění funkce Scan šetří baterii signalizace pro případ přerušení signálu dětská jednotka (kamera) napájena dobíjecím akumulátorem, ze sítě případně použitím 4 baterií typu AA (nejsou součástí balení) kamera s velkým rozlišením mikrofon s vysokou citlivostí noční vidění rodičovská jednotka 2,4" LCD displej audio a video výstup umožňuje propojení s televizí dobíjecí akumulátor klip na »

Garmin 010-12377-00

Garmin 010-12377-00

Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem Garmin (vybrané přístroje). Toto zařízení Vám zprostředkuje přímý obraz chování dítěte/dětí na zadních sedadlech v kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace. Přepínání mezi navigačním systémem a režimem chůvičky babyCam je velmi jednoduché, stejně jako montáž na opěrku hlavy. Dvě tužkové AA baterie (nebo připojení k elektrickému napájení vašeho vozu) zajistí jasný obraz nejen ve dne, ale i za šera či v noci díky systému nočního vidění. Výhodou je i aktivace obrazu z kamery hlasem během řízení vašeho vozu či upozornění na "zapomenuté" dítě pokud »

TOMY TFV600

TOMY TFV600

Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 300 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Luxusní digitální video chůvička TFV600 anglického výrobce TOMY nabízí celodenní kontinuální video-monitoring vašeho dítěte. Kromě běžných funkcí, jako jsou například krystalicky čistý přenos zvuku, dosah až 300m za optimálních podmínek, indikátor slabých baterií, funkce Pageru (ozve se, nevíte-li, kam jste chůvičku založili) nebo vestavěná noční lampička, nabízí hned několik »

Tomy TF500

Tomy TF500

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AA; baterie AAA Dosah ve volném prostoru (m): 350 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva Dětská digitální chůvička TOMY TF500 Chůvička s křišťálově čistým zvukem a užitečnými funkcemi. Byla navržena tak, aby byl Váš poklad pod stálým dohledem a Vy si mohli v klidu odpočinout. * Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu sousedů »

MOTOROLA MBP 11

MOTOROLA MBP 11

Digitální dětská chůvičkaTechnologie DECT (10 kanálů)Dosah až 300 mMikrofon s vysokou citlivostíIndikace ztráty signáluRodičovská jednotka s klipem na opasekStojánekRegulace hlasitostiOptická indikace úrovně hlukuUpozornění před vybitím baterieDobíjecí baterie pro rodičovskou jednotkuNabíječka pro rodičovskou jednotkuNapájecí adaptér pro dětskou jednotku   Obsah balení: Rodičovská jednotka s podsvíceným displejem- přijímač Dětská jednotka – vysílač Stojánek Nabíječka pro rodičovskou jednotku Napájecí adaptér pro dětskou jednotku Dobíjecí baterie »

Reer Lyra

Reer Lyra

Právě v prvních měsících chtějí být rodiče blízko svému miminku a vždy zajistit, aby se mu dobře vedlo. Chůvička spolehlivě dohlíží na dítě a neustále ho informuje o jeho stavu. Tak máte své "uši" také v pokojíčku, nebude tak Vaše dítě rušit a samo se utiší. Podrobnosti: • čistý přenos zvuku • s dosahem až 300 m (v závislosti na okolním prostředí) • Díky technologii DECT je zajištěn dokonale čistý přenos zvuku • Obsah: 1 dětská jednotka, 1 rodičovská jednotka, 2 baterie, 2 adaptéry • chod na baterie až 12 hodin rodičovská jednotka: • praktický oboustranný přenos zvuku • automatick kontrolka signálu • čistý přenos zvuku • »

Bayby BBM 7030

Bayby BBM 7030

DIGITÁLNÍ VIDEO CHŮVIČKA DO AUTA I NA DOMA BAYBY BBM 7030 POPIS LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5\") se držákem s přísavkou perfektně přichytí na čelní sklo a obdobně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá dětská část s digitální bezdrátovou kamerou. Kvalitní přísavky obě části dokonale přidrží na správném místě i na opravdu hrbolatých cestách. Rameno držáku kamery je díky kloubovému mechanismu a aretačnímu šroubu nastavitelné do mnoha poloh pro co nejlepší monitorování dítěte, navíc kamera má opravdu široký úhel záběru. Disponuje i funkcí nočního vidění, takže rodiče mají dítě ve dne v noci na »

Motorola MBP 27T

Motorola MBP 27T

Dívejte se na Vaše dítě, když spí. Motorola MBP27T má nejen hezký design a 2,4" velký LCD display, ale je i vybavena teplotním senzorem. Díky tomu mohou rodiče pomocí chůvičky - jejího infračerveného senzoru - měřit teplotu jejich miminka. Dá se jím měřit i teplota tekutin (jako např. mléka nebo vody). Kamera je vybavena funkcemi otáčení, naklánění a zoomem a skýtá funkci infračerveného nočního vidění. Díky dvoucestné komunikaci můžete slyšet každý zvuk svého dítěte. Znaky: • Integrovaný bezkontaktní infračervený teplotní senzor pro měření teploty dítěte a tekutin • 2,4'' / 6,1 cm TFT barevný display • 2,4 GHz FHSS »

Hisense Babysense SC-210

Hisense Babysense SC-210

Mějte svého drobečka pod kontrolouDětská chůvička HisenseBabysense SC-210 je pomocník pro každého rodiče, který chce být svému miminku na blízku. S dosahem až 300 metrů a provozní dobou až 10 hodin je nedocenitelným pomocníkem jak při spinkání, tak při práci na zahradě, nebo na návštěvě u sousedů. Na chůvičku se vždy můžete spolehnout. Nejmodernější technologie DECT pracuje na speciální frekvenci 1,8 GHz, díky které se eliminuje rušení dalšími běžnými bezdrátovými přístroji, jako jsou mobilní telefony, další chůvičky v okolí, Wi-Fi sítě a Bluetooth a bezdrátové počítačové příslušenství. Detaily rodičovské jednotkyRodičovská »

Philips SCD603

Philips SCD603

Philips AVENT SCD603/00 Digitální elektronická chůvička Philips Avent SDC603/00 s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů, která vám usnadní monitorování vašeho dítě ve dne i v noci. Díky vysoce kvalitní barevné LCD obrazovce s úhlopříčkou 2,4 palce (61 mm) svoje dítě nejen uslyšíte, ale i uvidíte. Obrazovka je vybavena systémem nočního vidění, takže máte dokonalý přehled o svém dítěti v každé denní i noční době. Pokud vaše dítě začne vydávat jakýkoliv zvuk, signální jednotka na rodičovské jednotce se rozsvítí a upozorní vás. Tato elektronická chůvička je ideálním pomocníkem pro dokonalý přehled o vašem dítěti a pro »

Babymoov TOUCH SCREEN

Babymoov TOUCH SCREEN

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: akumulátorový (Li-ion); síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 250 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva, zelená barva Digitální obousměrná videochůvička s dotykovou obrazovkou, která usnadní ovládání. Díky obousměrnému provedení vám umožní mluvit ke svému dítěti a tak jej na dálku uklidnit. Lze připojit až 4 videokamery najednou nebo uložit fotku či »

Beaba BABYCOOK SOLO

Beaba BABYCOOK SOLO

BABYCOOK SOLO - zcela nový spojenec v kuchyniUvítali byste do vaší kuchyně pomocníka pro přípravu zdravých dětských pokrmů? Pak neváhejte a pořiďte si moderní přístroj Beaba Babycook Solo, který vám umožní snadno a zdravě uvařit pokrmy pro vaše malé ratolesti. Babycook Solo má čtyři funkce v jednom zařízení – vaření v páře, mixování, rozmrazování, ohřívání. Tento kuchyňský robot vám usnadní život! Tak rychle a snadněPříprava jídla v Babycooku je velmi snadná – pouze do něj nalijete vodu, do vkládacího košíku vložíte na kousky nakrájené suroviny (ovoce, zeleninu, maso) a přístroj zapnete. Po skončení vaření, které trvá »

Babymoov Náhradní kamera k videochůvičce Luvion

Babymoov Náhradní kamera k videochůvičce Luvion

Domek plný garáží - to je něco pro kluky! Z každé strany domečku jsou tři samostatné garáže, ze dvou stran je nájezd do 1. poschodí. Vhodné pro autíčka do rozměru 10 x 5 cm. Ruční výroba zdravotně znevýhodněných pracovníků. Použité barvy jsou vhodné pro děti. Dřevěné hračky pro klukyRozměr: 60x26x18 cmVěk: 3+

TOPCOM Babytalker 1020

TOPCOM Babytalker 1020

Elektronická dětská chůvička TOPCOM Babytalker 1020 Elektronická dětská chůvička, vysílač + přijímač, nelicencované frekv. pásmo 446 MHz, velký dosah až do 2 km v otevřeném prostředí, 8 kanálů zabezpečí spolehlivou ochranu před nežádoucím rušením, podsv. LCD displej, nastav. citlivost hlasové detekce, 2 x zdroj pro 220V, 1 x NiMH battery Pack, možnost využít rodičovskou jednotku jako stand. vysílačku PMR 446. Časovač pro upozorňování na dobu podávání léků nebo kojení se zvukovým alarmem.Vestavěná diodová lampička na dětské jednotce.• Jednotka pro rodiče (přijímač):o LCD displejo Podsvícení LCD displejeo Vox (hlasem »

Reer Wega chůvička s kamerou

Reer Wega chůvička s kamerou

Reer Wega chůvička s kamerou.Digitální technologie, dosah až 300 m, 3 uklidňující melodie, funkce intercom, sledování teploty, inteligentní automatické napájení.


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.