Baby chůvičky srovnání ceny

TOMY TFV600

TOMY TFV600

Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 300 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Luxusní digitální video chůvička TFV600 anglického výrobce TOMY nabízí celodenní kontinuální video-monitoring vašeho dítěte. Kromě běžných funkcí, jako jsou například krystalicky čistý přenos zvuku, dosah až 300m za optimálních podmínek, indikátor slabých baterií, funkce Pageru (ozve se, nevíte-li, kam jste chůvičku založili) nebo vestavěná noční lampička, nabízí hned několik »

Bayby BBM 7010

Bayby BBM 7010

Bayby BBM 7010 SYSTÉM DECTKromě absence rušení zajišťuje systém DECT také opravdu vynikající kvalitu zvuku, bez šumů a přeslechů. Díky systému DECT v kombinaci s mimořádně citlivým mikrofonem dětské jednotky je tak slyšet doslova každé kýchnutí miminka. Další jistotou, a zároveň velmi užitečnou funkcí, je kontrola ztráty signálu. Díky tomu se může maminka spolehnout, že mezi sebou dětská a rodičovská jednotka správně komunikují. Když se maminka vzdálí mimo signál, nebo zkrátka není něco v pořádku, LED kontrolka začne blikat a spustí se i zvukové upozornění - jednotka začne pípat. Kontrola spolehlivého provozu chůvičky je »

Tomy TF500

Tomy TF500

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AA; baterie AAA Dosah ve volném prostoru (m): 350 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva Dětská digitální chůvička TOMY TF500 Chůvička s křišťálově čistým zvukem a užitečnými funkcemi. Byla navržena tak, aby byl Váš poklad pod stálým dohledem a Vy si mohli v klidu odpočinout. * Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu sousedů »

Bayby BBM 7020

Bayby BBM 7020

Bayby BBM 7020 POPIS Digitální video chůvička BAYBY BBM 7020 pracuje s bezdrátovou digitální technologií 2,4 GHz zaručující kvalitní přenos až do vzdálenosti 250 m na volném prostranství. Díky funkci šifrovaného přenosu a automatické volby volného kanálu je zajištěno soukromí a fakt, že rodiče vidí a slyší jen své dítě. Funkce VOX umožňuje zvolit režim přenosu aktivovaného hlasem ve 3 hladinách citlivosti, případně funkci zcela vypnout. V tomto režimu začne chůvička vysílat vždy, když detekuje nějaký hlas nebo zvuk. Pokud není přenášen žádný zvuk, chůvička se automaticky přepne do režimu ECO. Tím je snížen vysílací výkon a »

MOTOROLA MBP 11

MOTOROLA MBP 11

Digitální dětská chůvičkaTechnologie DECT (10 kanálů)Dosah až 300 mMikrofon s vysokou citlivostíIndikace ztráty signáluRodičovská jednotka s klipem na opasekStojánekRegulace hlasitostiOptická indikace úrovně hlukuUpozornění před vybitím baterieDobíjecí baterie pro rodičovskou jednotkuNabíječka pro rodičovskou jednotkuNapájecí adaptér pro dětskou jednotku   Obsah balení: Rodičovská jednotka s podsvíceným displejem- přijímač Dětská jednotka – vysílač Stojánek Nabíječka pro rodičovskou jednotku Napájecí adaptér pro dětskou jednotku Dobíjecí baterie »

Reer Lyra

Reer Lyra

Právě v prvních měsících chtějí být rodiče blízko svému miminku a vždy zajistit, aby se mu dobře vedlo. Chůvička spolehlivě dohlíží na dítě a neustále ho informuje o jeho stavu. Tak máte své "uši" také v pokojíčku, nebude tak Vaše dítě rušit a samo se utiší. Podrobnosti: • čistý přenos zvuku • s dosahem až 300 m (v závislosti na okolním prostředí) • Díky technologii DECT je zajištěn dokonale čistý přenos zvuku • Obsah: 1 dětská jednotka, 1 rodičovská jednotka, 2 baterie, 2 adaptéry • chod na baterie až 12 hodin rodičovská jednotka: • praktický oboustranný přenos zvuku • automatick kontrolka signálu • čistý přenos zvuku • »

Bayby BBM 7030

Bayby BBM 7030

DIGITÁLNÍ VIDEO CHŮVIČKA DO AUTA I NA DOMA BAYBY BBM 7030 POPIS LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5\") se držákem s přísavkou perfektně přichytí na čelní sklo a obdobně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá dětská část s digitální bezdrátovou kamerou. Kvalitní přísavky obě části dokonale přidrží na správném místě i na opravdu hrbolatých cestách. Rameno držáku kamery je díky kloubovému mechanismu a aretačnímu šroubu nastavitelné do mnoha poloh pro co nejlepší monitorování dítěte, navíc kamera má opravdu široký úhel záběru. Disponuje i funkcí nočního vidění, takže rodiče mají dítě ve dne v noci na »

Motorola MBP 36

Motorola MBP 36

Dětská chůvička MOTOROLA MBP 36 Motorola MBP 36 baby monitor Digitální dětská video chůvička Motorola MBP 36 Vám umožní mít dítě pod kontrolou, i když s ním zrovna nejste v jedné místnosti. Tato chůvička disponuje velkým kvalitním LCD displejem s úhlopříčkou 3,5 palce, díky kterému své dítě nejenom uslyšíte, ale i uvidíte. Při sledování obrazu zajisté oceníte zoom, dálkové natáčení kamery i možnost nočního vidění. Kamer pak na tuto chůvičku můžete připojit více. Mikrofon má velmi vysokou citlivost a umožní Vám zpětně hovořit k dítěti a tím ho utišit. Další výhodou této chůvičky je praktická funkce monitorování teploty v »

Topcom Babytalker 2100

Topcom Babytalker 2100

Díky pokročilé technologii NEMO (No Emission Mode)  v pohotovostním režimu nedochází k žádnému vyzařování - pro zdraví a bezpečnost vašeho miminka, díky digitální komunikaci DECT nedochází k žádnému rušení- chůvička má výborný zvuk. Dětská jednotka je vybavena nočním osvětlením.      Dětská chůvička Topcom Baby Talker 2100 Nemo  : digitální dětská chůvička : NEMO (No Emission Mode)  technologie: žádné záření v pohotovostním režimu: maximální dosah 300 metrů venku: maximální dosah v budově 50 m: výborný zvuk - čisté spojení bez rušení, spolehlivý příjem: digitální komunikace DECT: VOX - hlasem aktivované vysílání i příjem: »

Motorola MBP 27T

Motorola MBP 27T

Dívejte se na Vaše dítě, když spí. Motorola MBP27T má nejen hezký design a 2,4" velký LCD display, ale je i vybavena teplotním senzorem. Díky tomu mohou rodiče pomocí chůvičky - jejího infračerveného senzoru - měřit teplotu jejich miminka. Dá se jím měřit i teplota tekutin (jako např. mléka nebo vody). Kamera je vybavena funkcemi otáčení, naklánění a zoomem a skýtá funkci infračerveného nočního vidění. Díky dvoucestné komunikaci můžete slyšet každý zvuk svého dítěte. Znaky: • Integrovaný bezkontaktní infračervený teplotní senzor pro měření teploty dítěte a tekutin • 2,4'' / 6,1 cm TFT barevný display • 2,4 GHz FHSS »

Hisense Babysense SC-210

Hisense Babysense SC-210

Mějte svého drobečka pod kontrolouDětská chůvička HisenseBabysense SC-210 je pomocník pro každého rodiče, který chce být svému miminku na blízku. S dosahem až 300 metrů a provozní dobou až 10 hodin je nedocenitelným pomocníkem jak při spinkání, tak při práci na zahradě, nebo na návštěvě u sousedů. Na chůvičku se vždy můžete spolehnout. Nejmodernější technologie DECT pracuje na speciální frekvenci 1,8 GHz, díky které se eliminuje rušení dalšími běžnými bezdrátovými přístroji, jako jsou mobilní telefony, další chůvičky v okolí, Wi-Fi sítě a Bluetooth a bezdrátové počítačové příslušenství. Detaily rodičovské jednotkyRodičovská »

Babymoov Nutribaby

Babymoov Nutribaby

Druh: multifunkční přístroj Barva: béžová; bílá Provedení výrobku: bílá barva, béžová barva * Multifunkční přístroj usnadňující přípravu dětské stravy * Má 5 funkcí: vaří (v páře), mixuje, rozmrazuje, ohřívá a sterilizuje * Velmi prostorný a praktický (ohřívá či sterilizuje až 3 kojenecké lahve současně) * Digitální displej pro jednoduché ovládání všech funkcí * Akustický i optický alarm * Automatické vypínání * Kapacita: 1500 ml (vaření cca 1.000ml + mixování cca 500ml) Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 3.200 Výška (cm): 28.00 Šířka (cm): 35.00 Hloubka (cm): 16.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 3.600 Výška (cm): 31.00 Šířka »

Babymoov Náhradní kamera k videochůvičce Luvion

Babymoov Náhradní kamera k videochůvičce Luvion

Domek plný garáží - to je něco pro kluky! Z každé strany domečku jsou tři samostatné garáže, ze dvou stran je nájezd do 1. poschodí. Vhodné pro autíčka do rozměru 10 x 5 cm. Ruční výroba zdravotně znevýhodněných pracovníků. Použité barvy jsou vhodné pro děti. Dřevěné hračky pro klukyRozměr: 60x26x18 cmVěk: 3+

AVENT DECT ECO SCD505

AVENT DECT ECO SCD505

Chůvička AVENT/PHILIPS DECT ECO Značková kvalita od AVENT S naší chůvičkou Phillips AVENT DECT můžete být Vašemu miminku stale nablízku, i když nejste ve stejné místnosti. Díky novému modu ECO můžete současně šetřit životní prostředí, aniž byste ztratili spojení s Vaším miminkem. Popis výrobku: • Naprosto nerušiv pro privátní atmosféru díky technologii DECT • Energii šetřící modus ECO • Žádná instalace - zapojit a hned používat. • Bezpečnost s kristalově čistým zvukem • Výběr optimální hlasitosti pro Váš domov • Ukazatel hladiny hluku prostřednictvím svítícího LED • Až 24 hodin v provozu do dalšího nabití • Znovudobíjecí, »

Baby Ono Elektronická chůvička

Baby Ono Elektronická chůvička

Dosah až 300 m, možnost utišit dítě na dálku díky obousměrné komunikaci.

TOPCOM Babytalker 3600 NEMo

TOPCOM Babytalker 3600 NEMo

NEMO (No Emission Mode) technologie: žádné záření v pohotovostním režimu Spolehlivý příjem Dosah 600 metrů votevřeném prostoru Vizuální podpora se světly, které reagují, jakmile se dítě vydá zvuk LCD podsvícený displej Aktivace zvukem VOX Digitální komunikace DECT - zaručuje nulové rušení Možnost obousměrné komunikace pro utišení vašeho dítěte na dálku Noční světlo Uklidňující melodie Ukazatel teploty v dětském pokoji Indikace ztráty signálu Indikace vybitých baterií Časovač pro medicínu / »

AVENT PHILIPS SCD603

AVENT PHILIPS SCD603

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: akumulátorový (Li-ion); baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 150 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provoz bez sítě dětské jednotky : ANO Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: černá barva, bílá barva * Digitální elektronická chůva s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů * denní i noční sledován Optimální spojení s Vaším dítětem SCD603 Vám umožní být ve stálém spojení s Vaším miminkem. S téměř výbornou kvalitou tónu můžete nyní »

Topcom BABYTALKER 1010 baby monitor

Topcom BABYTALKER 1010 baby monitor

Elektronická chůvička dosah 2000m, aktivace zvukem, LCD, upozornění mimo dosah nebo slabé baterie. Praktická dětská chůvička skládající se z vysílací a přijímací jednotky.zařízení mezi sebou komunikují na frekvenci 446 MHz s maximálním dosahem až 2 km. Př

BabyOno 194

BabyOno 194

Elektronická chůvička BabyOno 194 Spolehlivost: - rozsah 450 metrů - práce na dvou kanálech pomáhá vyhnout se rušení přenosu - LED dioda indikuje nízké úrovně nabití Praktické: - nastavitelná hlasitost sluchátka - kli pro zavěšení - zahrnuje: přijímač, vysílač, 2x napájení, manuál EAN: 194 ELEKTR.NIANIA Péče o dítě » Chůvičky » Elektronická chůvička BabyOno 194

CHICCO Digitální chůvička Audio Top

CHICCO Digitální chůvička Audio Top

Dětská vysílačka vám umožňuje zůstat v kontaktu s vaším dítětem uvnitř i venku. Vysílačka je vybavena technologií DECT, která garantuje vysokou úroveň ochrany proti rušení a kvalitní zvukový signál. Dětská vysílačka neustále monitoruje spojení mezi jednotkami (dětskou a rodičovskou) a ihned přepnou na nový kanál jako náhle odhalí rušení. - kapacita přijímání je kolem 330 metrů při dobrých podmínkách a bez překážek - technologická spolehlivost je spojena s moderním designem a funkcemi, které činí použití tohoto výrobku pohodlnějším a ideálním na doma i na cestách - obousměrná komunikace - nejen že vy »


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.