Baby chůvičky srovnání ceny

ANSMANN Sydney chůvičky

ANSMANN Sydney chůvičky

Dětská chůvička Ansmann Sydney S elektronickou chůvičkou ANSMANN Babyphone Sydney lze sledovat děti po celém domě. Použitá technologie Health DECT zaručuje bezporuchový přenos řeči a zvuků. Režim Health DECT zajišťuje, aby dětský pokoj nebyl vystaven vyzařování, pokud je dítě klidné. Toto funguje následujícím způsobem: Dítě je klidné. Po několika sekundách se zastaví přenos zvuku. 30 sekund po zastavení přenosu zvuku se aktivuje zastavení vyzařování Health DECT. Až do výskytu dalšího hlasitějšího zvuku dítěte se nevydává žádné vyzařování. Jakmile začne dítě plakat, zruší se zastavení vyzařování a aktivuje »

Summer Infant digitální

Summer Infant digitální

Digitální dětské chůvičky s obousměrnou komunikací s dosahem cca 200 metrů.

Angelcare AC 420

Angelcare AC 420

Chůvička Angelcare AC 420, Digitální monitor zvuku – babyfon (chůvička). Vysílačka zvuků Vašeho miminka - 8 přenosových kanálů, digitální teploměr místnosti, iluminační noční světlo, dobíjecí akumulátorové baterie. Provoz na baterie i na síť 230 V. Kontrola IN-RANGE bezpečného dosahu přijímače (rodičovské jednotky). Digitální monitor zvuku – babyfon (chůvička). Rozsáhlé komfortní vybavení: Při dosahu 250 m, 8 kanálech a mnoha dalších funkcích splňuje babyphon Angelcare AC420 všechny požadavky, které jsou dnes kladeny na moderní babyphon. Funkce babyfonu (chůvičky): Přenosová frekvence 864 MHz Na výběr 8 kanálů Pilot Tone »

Jablotron TINY 6126S

Jablotron TINY 6126S

bezdrátovou technologii zajišťuje vynikající kvalitu obrazu a zvuku dosah až 150 m ve volném prostoru noční vidění funkce Scan šetří baterii signalizace pro případ přerušení signálu dětská jednotka (kamera) napájena dobíjecím akumulátorem, ze sítě případně použitím 4 baterií typu AA (nejsou součástí balení) kamera s velkým rozlišením mikrofon s vysokou citlivostí noční vidění rodičovská jednotka 2,4" LCD displej audio a video výstup umožňuje propojení s televizí dobíjecí akumulátor klip na »

Bravo B-5033

Bravo B-5033

    Super pomocník při hlídání děti. Můžete se věnovat něčemu jinému, ale zvukově máte své děti stále pod kontrolou. Kdo nemáte, tak si opravdu pořiďte! Je to velmi praktické. Tyto chůvičky se vyznačují velkým dosahem, a to až 800 m ve volném prostoru. Mají LCD displej s ukázkami dětského chování – pláč, smích, spánek. Je zde 2kanalový přenos, indikace slabých baterií a zvukové upozornění na ztrátu signálu. Napájení je pomocí síťových adaptérů nebo akumulátorů. Dětské chůvičky pracují na stejném principu jako vysílačky, telefony apod., tedy na přenosu radiových vln vzduchem. Parametry: »

Garmin 010-12377-00

Garmin 010-12377-00

Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem Garmin (vybrané přístroje). Toto zařízení Vám zprostředkuje přímý obraz chování dítěte/dětí na zadních sedadlech v kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace. Přepínání mezi navigačním systémem a režimem chůvičky babyCam je velmi jednoduché, stejně jako montáž na opěrku hlavy. Dvě tužkové AA baterie (nebo připojení k elektrickému napájení vašeho vozu) zajistí jasný obraz nejen ve dne, ale i za šera či v noci díky systému nočního vidění. Výhodou je i aktivace obrazu z kamery hlasem během řízení vašeho vozu či upozornění na "zapomenuté" dítě pokud »

TOMY TFV600

TOMY TFV600

Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 300 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Luxusní digitální video chůvička TFV600 anglického výrobce TOMY nabízí celodenní kontinuální video-monitoring vašeho dítěte. Kromě běžných funkcí, jako jsou například krystalicky čistý přenos zvuku, dosah až 300m za optimálních podmínek, indikátor slabých baterií, funkce Pageru (ozve se, nevíte-li, kam jste chůvičku založili) nebo vestavěná noční lampička, nabízí hned několik »

Bayby BBM 7010

Bayby BBM 7010

Bayby BBM 7010 SYSTÉM DECTKromě absence rušení zajišťuje systém DECT také opravdu vynikající kvalitu zvuku, bez šumů a přeslechů. Díky systému DECT v kombinaci s mimořádně citlivým mikrofonem dětské jednotky je tak slyšet doslova každé kýchnutí miminka. Další jistotou, a zároveň velmi užitečnou funkcí, je kontrola ztráty signálu. Díky tomu se může maminka spolehnout, že mezi sebou dětská a rodičovská jednotka správně komunikují. Když se maminka vzdálí mimo signál, nebo zkrátka není něco v pořádku, LED kontrolka začne blikat a spustí se i zvukové upozornění - jednotka začne pípat. Kontrola spolehlivého provozu chůvičky je »

MOTOROLA MBP 11

MOTOROLA MBP 11

Digitální dětská chůvičkaTechnologie DECT (10 kanálů)Dosah až 300 mMikrofon s vysokou citlivostíIndikace ztráty signáluRodičovská jednotka s klipem na opasekStojánekRegulace hlasitostiOptická indikace úrovně hlukuUpozornění před vybitím baterieDobíjecí baterie pro rodičovskou jednotkuNabíječka pro rodičovskou jednotkuNapájecí adaptér pro dětskou jednotku   Obsah balení: Rodičovská jednotka s podsvíceným displejem- přijímač Dětská jednotka – vysílač Stojánek Nabíječka pro rodičovskou jednotku Napájecí adaptér pro dětskou jednotku Dobíjecí baterie »

Reer Lyra

Reer Lyra

Právě v prvních měsících chtějí být rodiče blízko svému miminku a vždy zajistit, aby se mu dobře vedlo. Chůvička spolehlivě dohlíží na dítě a neustále ho informuje o jeho stavu. Tak máte své "uši" také v pokojíčku, nebude tak Vaše dítě rušit a samo se utiší. Podrobnosti: • čistý přenos zvuku • s dosahem až 300 m (v závislosti na okolním prostředí) • Díky technologii DECT je zajištěn dokonale čistý přenos zvuku • Obsah: 1 dětská jednotka, 1 rodičovská jednotka, 2 baterie, 2 adaptéry • chod na baterie až 12 hodin rodičovská jednotka: • praktický oboustranný přenos zvuku • automatick kontrolka signálu • čistý přenos zvuku • »

Bayby BBM 7030

Bayby BBM 7030

DIGITÁLNÍ VIDEO CHŮVIČKA DO AUTA I NA DOMA BAYBY BBM 7030 POPIS LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5\") se držákem s přísavkou perfektně přichytí na čelní sklo a obdobně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá dětská část s digitální bezdrátovou kamerou. Kvalitní přísavky obě části dokonale přidrží na správném místě i na opravdu hrbolatých cestách. Rameno držáku kamery je díky kloubovému mechanismu a aretačnímu šroubu nastavitelné do mnoha poloh pro co nejlepší monitorování dítěte, navíc kamera má opravdu široký úhel záběru. Disponuje i funkcí nočního vidění, takže rodiče mají dítě ve dne v noci na »

Motorola MBP 36

Motorola MBP 36

Dětská chůvička MOTOROLA MBP 36 Motorola MBP 36 baby monitor Digitální dětská video chůvička Motorola MBP 36 Vám umožní mít dítě pod kontrolou, i když s ním zrovna nejste v jedné místnosti. Tato chůvička disponuje velkým kvalitním LCD displejem s úhlopříčkou 3,5 palce, díky kterému své dítě nejenom uslyšíte, ale i uvidíte. Při sledování obrazu zajisté oceníte zoom, dálkové natáčení kamery i možnost nočního vidění. Kamer pak na tuto chůvičku můžete připojit více. Mikrofon má velmi vysokou citlivost a umožní Vám zpětně hovořit k dítěti a tím ho utišit. Další výhodou této chůvičky je praktická funkce monitorování teploty v »

Hisense Babysense SC-210

Hisense Babysense SC-210

Mějte svého drobečka pod kontrolouDětská chůvička HisenseBabysense SC-210 je pomocník pro každého rodiče, který chce být svému miminku na blízku. S dosahem až 300 metrů a provozní dobou až 10 hodin je nedocenitelným pomocníkem jak při spinkání, tak při práci na zahradě, nebo na návštěvě u sousedů. Na chůvičku se vždy můžete spolehnout. Nejmodernější technologie DECT pracuje na speciální frekvenci 1,8 GHz, díky které se eliminuje rušení dalšími běžnými bezdrátovými přístroji, jako jsou mobilní telefony, další chůvičky v okolí, Wi-Fi sítě a Bluetooth a bezdrátové počítačové příslušenství. Detaily rodičovské jednotkyRodičovská »

Motorola MBP 421

Motorola MBP 421

MOTOROLA MBP 421 – digitální videochůvičkaPopis:Dívejte se na Vaše dítě i z vedlejší místnosti. MBP 421 jedigitální video chůvička od Motorola. Její 2,4 Ghz FHSS technologieznamená bezpečnou a současně velmi kvalitní komunikaci mezi rodičovskou adětskou jednotkou. Díky barevnému 1,8\'\' LCD displeji s infračervenýmnočním viděním máte skvělý obraz i ve tmě. Díky Motorole MBP421 semůžete dívat, jak miminko sní.Vlastnosti:1,8\'\'/ 4,6 cm diagonální, barevný LCD displayAž 25 fps (frames per second)2,4 GHz FHSS nerušený digitální přenosZašifrovaný přenosový signál pro zvýšenou bezpečnost protiodposlechuEco modusBarevný display »

Beaba BABYCOOK SOLO

Beaba BABYCOOK SOLO

BABYCOOK SOLO - zcela nový spojenec v kuchyniUvítali byste do vaší kuchyně pomocníka pro přípravu zdravých dětských pokrmů? Pak neváhejte a pořiďte si moderní přístroj Beaba Babycook Solo, který vám umožní snadno a zdravě uvařit pokrmy pro vaše malé ratolesti. Babycook Solo má čtyři funkce v jednom zařízení – vaření v páře, mixování, rozmrazování, ohřívání. Tento kuchyňský robot vám usnadní život! Tak rychle a snadněPříprava jídla v Babycooku je velmi snadná – pouze do něj nalijete vodu, do vkládacího košíku vložíte na kousky nakrájené suroviny (ovoce, zeleninu, maso) a přístroj zapnete. Po skončení vaření, které trvá »

Babymoov Náhradní kamera k videochůvičce Luvion

Babymoov Náhradní kamera k videochůvičce Luvion

Domek plný garáží - to je něco pro kluky! Z každé strany domečku jsou tři samostatné garáže, ze dvou stran je nájezd do 1. poschodí. Vhodné pro autíčka do rozměru 10 x 5 cm. Ruční výroba zdravotně znevýhodněných pracovníků. Použité barvy jsou vhodné pro děti. Dřevěné hračky pro klukyRozměr: 60x26x18 cmVěk: 3+

SENCOR SBM141

SENCOR SBM141

Elektronická chůvička dosah 125m, 2 kanály, indikace zvuku, nastavitelná citlivost mikrofonu. Výhodná dětská chůva s dosahem až 125 metrů a možností práce na dvou kanálech. Díky ohebné anténě nehrozí její ulomení při pádu. Chůvička je vybavena indikátorem

Topcom BABYTALKER 1010 baby monitor

Topcom BABYTALKER 1010 baby monitor

Přenos zvuku: ANOZdroj energie: síťový 230VDosah ve volném prostoru (m): 2000Elektronická dětská chůvička* vysílač + přijímač* nelicencované frekv. pásmo 446 MHz* velký dosah až do 2 km v otv. prostředí* až 15 kanálů zabezpečí spolehlivou ochranu před nežádoucím rušením* podsv. LCD displej* nastav. citlivost hlasové detekce* 2 x zdroj pro 220V* 1 x NiMH battery Pack* možnost využít rodičovskou jednotku jako stand. vysílačku PMR 446Rozměry výrobku:Hmotnost (kg):...

Motorola MBP 27T

Motorola MBP 27T

Dívejte se na Vaše dítě, když spí. Motorola MBP27T má nejen hezký design a 2,4" velký LCD display, ale je i vybavena teplotním senzorem. Díky tomu mohou rodiče pomocí chůvičky - jejího infračerveného senzoru - měřit teplotu jejich miminka. Dá se jím měřit i teplota tekutin (jako např. mléka nebo vody). Kamera je vybavena funkcemi otáčení, naklánění a zoomem a skýtá funkci infračerveného nočního vidění. Díky dvoucestné komunikaci můžete slyšet každý zvuk svého dítěte. Znaky: • Integrovaný bezkontaktní infračervený teplotní senzor pro měření teploty dítěte a tekutin • 2,4'' / 6,1 cm TFT barevný display • 2,4 GHz FHSS »

Snuza Go přenosný monitor dechu

Snuza Go přenosný monitor dechu

SNUZA Mobilní monitor pohybu dítěteGo!Popis:Praktické kdekoli jste… Zaznamenává i ten nejmenší pohyb bříškaVašeho děťátka. V případě zastavení pohybu se zapnealarm. Snadno se připevňuje na plenku pomoci klipu. Zvukový asvětelný alarm se spustí po 20 sekundách bez pohybu. K použitínení třeba žádných kabelů ani podložek, přístrojfunguje pouze na baterii, kterou lze jednoduše vyměnit. Chrání předsyndromem náhlého úmrtí (SIDS).Vlastnosti:Reaguje na každý pohyb dítěteSvětelný a zvukový alarmSnadné připevnění na plenkuReaguje na každý pohyb dítěteJednoduché používáníHlasitý alarm (85 dB)Vibrační stimulátor (model Halo)Ochranné »


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.