Baby chůvičky srovnání ceny

Snuza Go přenosný monitor dechu

Snuza Go přenosný monitor dechu

SNUZA Mobilní monitor pohybu dítěteGo!Popis:Praktické kdekoli jste… Zaznamenává i ten nejmenší pohyb bříškaVašeho děťátka. V případě zastavení pohybu se zapnealarm. Snadno se připevňuje na plenku pomoci klipu. Zvukový asvětelný alarm se spustí po 20 sekundách bez pohybu. K použitínení třeba žádných kabelů ani podložek, přístrojfunguje pouze na baterii, kterou lze jednoduše vyměnit. Chrání předsyndromem náhlého úmrtí (SIDS).Vlastnosti:Reaguje na každý pohyb dítěteSvětelný a zvukový alarmSnadné připevnění na plenkuReaguje na každý pohyb dítěteJednoduché používáníHlasitý alarm (85 dB)Vibrační stimulátor (model Halo)Ochranné »

Topcom BABYTALKER 1010 baby monitor

Topcom BABYTALKER 1010 baby monitor

Přenos zvuku: ANOZdroj energie: síťový 230VDosah ve volném prostoru (m): 2000Elektronická dětská chůvička* vysílač + přijímač* nelicencované frekv. pásmo 446 MHz* velký dosah až do 2 km v otv. prostředí* až 15 kanálů zabezpečí spolehlivou ochranu před nežádoucím rušením* podsv. LCD displej* nastav. citlivost hlasové detekce* 2 x zdroj pro 220V* 1 x NiMH battery Pack* možnost využít rodičovskou jednotku jako stand. vysílačku PMR 446Rozměry výrobku:Hmotnost (kg):...

HYUNDAI ABM 928 Baby

HYUNDAI ABM 928 Baby

* rádiový přenos: 864MHz * přenos signálu ve 2 frekvencích * dosah signálu až 100 m v otevřeném prostoru * zvuková indikace ztráty dosahu * zvuková indikace slabých baterií * napájení z baterií nebo sítě * nastavitelná hlasitost u příjímače

Jané digitální chůvička s kamerou

Jané digitální chůvička s kamerou

Jané digitální chůvička s kamerou a LCD monitorem, Digitální chůvička Jané s kamerou a LCD monitorem, poslech v obou směrech - dospělý může komunikovat s dítětem. 33 automaticky spínaných kanálů s odrušovacím zařízením. Přijímač s nabíjecí baterií - lze připojit k síti nebo použít zabudovanou nabíjecí baterii. Přijímač má zabudovanou nabíječku a je vybaven světelným alarmem, který se spustí při vybití baterie. Světelný a zvukový alarm při ztrátě signálu. Vysílač je vybaven doprovodným světlem. Barevný displej TFT 2,36". Kamera má noční vidění /obsahuje 9 vysoce výkonných diod pro zachycení obrazu ve tmě/. Automatické »

Avent SCD 603

Avent SCD 603

Praktická videochůvička Avent.

Tommee Tippee Digitální chůvička s monitorem dechu CTN

Tommee Tippee Digitální chůvička s monitorem dechu CTN

Kočárek pro děti od 6-ti měsíců a do maximální hmotnosti 15 kg. Kočárek je vyroben z kvalitních materiálů pro dlouhodobé používání a zároveň je lehký (pouze 7,5 kg) což usnadňuje manipulaci. andnbsp; Praktická řešení pro rodiče – jednoduchý skládací mechanizmus, držadlo pro snadné přenášení. Kočárek je jednoduše ovladatelný díky ergonomickým pěnovým držadlům, je vybaven stříškou s okýnkem, které umožňuje sledování dítěte. Je také vybaven praktickou kapsou pro všechny drobnosti, které potřebujete na každé procházce. Ve spodní části je umístěn objemný košík pro uložení nákupu nebo jiných předmětů. Pod rukojetí najdete i »

Reer WEGA Vysílačka s kamerou

Reer WEGA Vysílačka s kamerou

Dětská digitální vysílačka Wega s video dohledem a funkcí nočního vidění. Chůvička Wega, poskytuje provozní dosah za optimálních podmínek až 300 metrů, tím získáváte dostatečnou

Emgeton MiMi2

Emgeton MiMi2

* Vyvinuli jsme inteligentní řešení pro hlídaní Vašich nejbližších. * Konec věčného koukaní na led diody, konec tichého bavení s přáteli na horách či u táboráku. Ideální i pro neslyšící. * Je tu první plně funkční vibrační rodičovská základna na ruku, která vibrací, zvukem i akusticky upozorní na případný problém. * To vše v digitální kvalitě 2,4GHz a originálním designu s dosahem až 250m. Úctyhodných 69. kanálu a kontrola ztráty signálu, Vám zajisti ochranu soukromí na potřebné volné frekvenci. Walkie-Talkie obousměrná komunikace. * Napájení ze sítě nebo pomocí baterií a/nebo akumulátoru * Spotřeba menší než 1.8W * »

TOPCOM Babytalker 3600 NEMo

TOPCOM Babytalker 3600 NEMo

NEMO (No Emission Mode) technologie: žádné záření v pohotovostním režimu Spolehlivý příjem Dosah 600 metrů votevřeném prostoru Vizuální podpora se světly, které reagují, jakmile se dítě vydá zvuk LCD podsvícený displej Aktivace zvukem VOX Digitální komunikace DECT - zaručuje nulové rušení Možnost obousměrné komunikace pro utišení vašeho dítěte na dálku Noční světlo Uklidňující melodie Ukazatel teploty v dětském pokoji Indikace ztráty signálu Indikace vybitých baterií Časovač pro medicínu / »

TOPCOM BabyViewer 4500 V2

TOPCOM BabyViewer 4500 V2

Elektronická dětská VIDEO chůvička s vysoce kvalitní LCD obrazovkou (3,5"/8,8 cm), spolehlivý příjem do vzdálenosti 300m, signální světla na rodičovské jednotce se rozsvítí když dítě začně vydávat zvuky, obousměrná komunikace umožňující utišit dítě na dálku, noční světlo a jemné melodie na zařízení pro děti mají uklidňující účinek, indikace pokojové teploty, rozšiřitelný až na 4 kamery. Rozdíl oproti V1 -v balení chybí CribConnector - úchytka na hranu postýlky. Přístroj BABYVIEWER 4500, stylová digitální dětská chůvička využívající technologii s nulovým výskytem radiového rušení, umožňuje vizuální i zvukové sledování dítěte »

AVENT PHILIPS SCD603

AVENT PHILIPS SCD603

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: akumulátorový (Li-ion); baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 150 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provoz bez sítě dětské jednotky : ANO Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: černá barva, bílá barva * Digitální elektronická chůva s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů * denní i noční sledován Optimální spojení s Vaším dítětem SCD603 Vám umožní být ve stálém spojení s Vaším miminkem. S téměř výbornou kvalitou tónu můžete nyní »

Beurer JBY93

Beurer JBY93

Beurer Dětská chůvička JBY 93 Dětská chůvička JBY 93 od Beurer je na hlídání dětí, pokud  zrovna spinkají v jiné místnosti, tím nejlepším pomocníkem. Pro Vaši větší mobilitu je vybavena páskem pro připevnění na zápěstí. Funkce interkom pro oboustrannou komunikaci a přenos Vašeho hlasu který uklidní Vaše dítě. Dosah chůvičky je 250m. Digitální bezdrátová technologie pro vynikající kvalitu zvuku. Vlastnosti a popis výrobku dětská chůvička EcoMode pro energeticky efektivní přenos interkom - Váš hlas rychle uklidní dítě praktický k připevnění na zápěstí - pro větší mobilitu digitální bezdrátová technologie pro vynikající »

Avent SCD 620

Avent SCD 620

Napájení sítí i na baterie, kvalitní oboustranný přenos, dosah ve volném prostoru 300m, uvnitř 50 m, návod na CD.

Emgeton MiMi5 Baby monitor

Emgeton MiMi5 Baby monitor

Video chůvička s bohatou funkční základnou.Dětská jednotka obsahuje citlivou kameru s možností natáčení až 360 stupňů, kterou lze dodávaným klipem pevně připevnit na postýlku. Designová retro lahůdka pro moderní rodiče ukrývající v sobě plně digitální pokrokovou dětskou video chůvičku s infračerveným nočním viděním

Reer Rigi

Reer Rigi

Dětská chůvička "RIGI" od firmy REER.Chůvička Rigi poskytuje až 400 metrů dostatečnou volnost pohybu v domě i na zahradě. V chůvičkách je používána 2 - kanálová technika, tímto výběrem se lze vyhnout rušení. Přes signálu se spustí, jakmile přístroj zaregistruje zvuk a ustane, jakmile zvuky přestanou. Citlivost vysílače lze individuálně nastavit.Vlastnosti:- čistý přenos zvuku se dvěma kanály - výsuvná teleskopická anténa - robustní plastové pouzdro z bezpečných materiálů pro vaše dítě - citlivý mikrofon, který se automaticky zapíná - kontrolka stavu baterií - praktická upevňovací spona - dosah 400m - napájení z baterie nebo »

Chicco Chůvička dvoucestná digital

Chicco Chůvička dvoucestná digital

Dvoucestná digitální chůvička CHICCO s dosahem až 300 metrů. Dětská chůvička funguje jako tlumené noční světlo.  Chůvička zajistí kontakt s dítětem bez jakéhokoliv rušení, ať jste uvnitř nebo venku. Technologie DECT (digitální bezdrátová telekomunikace) zaručuje vysokou úroveň ochrany proti rušení, vyvolávanému analogovými zařízeními. Napájení adaptérem nebo čtyřmi alkalickými bateriemi 1,5 V AA.   Vysoká úroveň zabezpečení soukromí + nulové elektrické rušení. Přenosná chůvička vhodná i na cestování. Digitální bezdrátová technologie zaručuje vysoký stupeň ochrany proti rušení různými analogovými přístroji. Zařízení, která »

Avent SCD 630

Avent SCD 630

Digitální dětská chůvička Avent SCD 630. Díky dokonalému obrazu i zvuku můžete své miminko neustále sledovat prostřednictvím barevné 3,5 palcové LCD obrazovky s vysokým rozlíšením. 2x zoom digitálni záběr. Speciální technologie přenosu signálu nabízí dosah ve volném prostoru až 300 metrů, dosah uvnitř až 50 m. Disponuje napájení sítí i bateriemi. Pro sledování lze nastavit denní i noční režim. Pro šetření energie se obraz automaticky zapne při detekci zvuku v dětském pokoji. Na této chůvičce lze ovládat jas a hlasitost. Návod na použití na CD.Charakteristika:- napájení sítí i na baterie- 3,5 palcová barevná LCD obrazovka- »

TEFAL BH 1200J9

TEFAL BH 1200J9

* 2 kanály * dosah až 400 m * přijímač: * zvuková a světelná signalizace * přenosný na zápěstí nebo opasku * nastavitelná hlasitost * indikátor slabé baterie * adaptér * vysílač: * indikátor slabé baterie, baterie nebo adaptér

Philips Avent SCD 580

Philips Avent SCD 580

Dětská digitální chůvička Philips Avent SCD 580, Digitální elektronická chůvička Philips Avent SDC580/00 s kvalitním oboustranným přenosem zvuku bez přeslechů, který vám usnadní monitorování vašeho dítě ve dne i v noci. Předností tohoto modelu je projekce noční oblohy v pokoji vašeho dítěte a přehrávání vaší vlastní ukolébavky. Elektronická chůva s technologií DECT s kvalitním oboustranným přenosem zvuku bez přeslechů. Chůvička Philips Avent SCD 580/00 nabízí veškerý komfort a jistotu pro vás i vaše děťátko. Přináší nejspolehlivější spojení, podpořené nejrůznějšími funkcemi konejšení. Vaše děťátko si zamiluje »

D-Link DCS-855L Baby Monitor HD 360

D-Link DCS-855L Baby Monitor HD 360

Wi-Fi: ANO Použití: vnitřní Maximální rozlišení (Mpix): 0.9 Noční režim: ANO PoE: NE Motorizované otáčení: ANO Typ digitální kamery: zabezpečovací kamera Společnost D-Link, expert na síťové vybavení pro digitální domácnosti, přidal do svojí produktové řady EyeOn™ novou Wi-Fi kameru. Kamera DCS-855L s širokoúhlým formátem obrazu má jako první model z řady EyeOn motorem ovládaný mechanizmus pro otáčení a naklánění objektivu. Pokrývá úhel až 340° a umožňuje sledovat prakticky celý prostor dětského pokoje. Pomocí bezplatné aplikace mydlink™ baby pro Android a iOS mají rodiče přístup k mnoha užitečným funkcím. Chytrá kamera může »


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.