Baby chůvičky srovnání ceny

Safety 1st DECT Safe Contact

Safety 1st DECT Safe Contact

SAFETY 1ST Safe contact monitor – audiochůvičkaPopis:Technologie DECT garantuje nejlepší kvalitu zvuku bez interferencí, abystemohli nerušeně dohlížet nad miminkem„VOX“ – selektivní systém vyzařovaného záření redukuje emisizáření, šetří energii a zeslabuje hluk v pozadíPodrobnosti:ECO modusVelikost do kapsy – malá, nenápadná, bez problému pro přenosDosah až 300 m (bezbariérový)Rodičovská jednotkaSvětelné diody ukazují intenzitu pláčeSelektivní systém vydávaných emisí „VOX“Modus ON: Přenos začne pouze hlasem dítěte a nikoli hlukem v pozadí,proto je vyzařování minimálníModus OFF: Přenos je vyvolán při každém typu »

ECG BM 66

ECG BM 66

sada vysílače s obrazovkou a přijímače s VGA kamerou, barevný LCD displej, dig. bezdrátový přenos, noční vidění, měření teploty v místnosti, funkce VOX (aktivace při zaznamenání zvuku), vibrace a možnost zpětného hovoru k dítěti, 5 integrovaných ukolébavek, dosah ve volném prostoru až 100m, příslušenství: 2x napájecí adaptér, 1 x nabíjecí základna Produkt Dětská chůvička ECG BM 66 zařazený v: Baby | Dětské chůvičky, Objednací kód: HI-05944, výrobce: ECG, dosah ve volném prostoru: 100 m, napájení rodičovské jednotky: síťové, napájení dětské jednotky: síťové i bateriové, přenos zvuků: od dítěte, přenos obrazu: od dítěte ECG »

TOPCOM Babytalker 1020

TOPCOM Babytalker 1020

Elektronická dětská chůvička TOPCOM Babytalker 1020 Elektronická dětská chůvička, vysílač + přijímač, nelicencované frekv. pásmo 446 MHz, velký dosah až do 2 km v otevřeném prostředí, 8 kanálů zabezpečí spolehlivou ochranu před nežádoucím rušením, podsv. LCD displej, nastav. citlivost hlasové detekce, 2 x zdroj pro 220V, 1 x NiMH battery Pack, možnost využít rodičovskou jednotku jako stand. vysílačku PMR 446. Časovač pro upozorňování na dobu podávání léků nebo kojení se zvukovým alarmem.Vestavěná diodová lampička na dětské jednotce.• Jednotka pro rodiče (přijímač):o LCD displejo Podsvícení LCD displejeo Vox (hlasem »

Avent SCD 603

Avent SCD 603

Praktická videochůvička Avent.

Tommee Tippee Digitální chůvička s monitorem dechu CTN

Tommee Tippee Digitální chůvička s monitorem dechu CTN

Kočárek pro děti od 6-ti měsíců a do maximální hmotnosti 15 kg. Kočárek je vyroben z kvalitních materiálů pro dlouhodobé používání a zároveň je lehký (pouze 7,5 kg) což usnadňuje manipulaci. andnbsp; Praktická řešení pro rodiče – jednoduchý skládací mechanizmus, držadlo pro snadné přenášení. Kočárek je jednoduše ovladatelný díky ergonomickým pěnovým držadlům, je vybaven stříškou s okýnkem, které umožňuje sledování dítěte. Je také vybaven praktickou kapsou pro všechny drobnosti, které potřebujete na každé procházce. Ve spodní části je umístěn objemný košík pro uložení nákupu nebo jiných předmětů. Pod rukojetí najdete i »

Reer WEGA Vysílačka s kamerou

Reer WEGA Vysílačka s kamerou

Dětská digitální vysílačka Wega s video dohledem a funkcí nočního vidění. Chůvička Wega, poskytuje provozní dosah za optimálních podmínek až 300 metrů, tím získáváte dostatečnou

Philips SCD505

Philips SCD505

Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AA; baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 330 Obousměrný přenos zvuku: ANO Počet kanálů: 120 Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provedení výrobku: bílá barva * Záruka vrácení peněz 90 dnů * Nabídka se vztahuje na vybrané kategorie značky Philips zakoupené v období od 1. 9. 2013 do 31. 1. 2014 * digitální elektronická chůva s kvalitním oboustraným přenosem zvuku bez přeslechů * technologie DECT zaručuje nulové rušení * úsporný režim ECO umožňuje snížit spotřebu energie * vysílač se »

Philips SCD610

Philips SCD610

Denní i noční sledování kdekoli v domácnosti. Digitální technologie Vám umožňuje kdykoli udržovat bezpečné a soukromé spojení s dítětem. Všechny základny jsou pokryty. Máte-li více než jednu kameru, můžete své dítě sledovat z jakékoli místnosti. Jednotku lze použít až se čtyřmi kamerami SCD609. Zkontrolujte, zda je chůvička připojena. Zelená kontrolka zobrazuje připojení a blikající červená kontrolka zobrazuje přerušené spojení. Dosah až 150 m 2,4palcový LCD displej s denním a nočním viděním Funkce zvětšení a posouvání Automatická volba kanálů Automatická aktivace obrazovky Indikace spojení a vybité baterie Kamera »

Philips SCD609

Philips SCD609

digitální přídavná kamera dohlížejte na své dítě ve dne i v noci, displej je ve dne plnobarevný a v noci černobílý automatická volba kanálů indikátor zapnutí kameru je snadné připevnit na zeď lze ji připojit až ke 4 dalším kamerám dosah kamery až 150 m s funkcí přiblížení a oddálení balení obsahuje: AC/DC adaptér a návod vhodné pro model Philips SCD 610 Naše digitální technologie Vám umožní kdykoli udržovat bezpečné a soukromé spojení s dítětem. Buďte ve spojení se svým dítětem u sebe doma v dosahu 150 m. Mějte skvělý výhled na své »

Philips SCD486

Philips SCD486

Řada analogových elektronických chův AVENT poskytuje mimořádně čistý zvuk s možností ovládání hlasitosti, kontrolky a spojení reagující na zvuk a indikátory vybité baterie. Díky nim si můžete být jistí, že, až vás vaše dítě bude potřebovat, budete o tom vědět. Mimořádně zřetelný zvuk Nastavitelné kanály přispívají k odstranění rušení Proměnlivé ovl. hlasitosti umožňuje zaslechnout každé zasmání nebo zamumlání Spolehněte se, i když jste v pohybu Stylové, přenosné rodičovské jednotky s dosahem až 150 m Obsahuje 2 rodičovské jednotky pro dodatečnou mobilitu Kontrolky »

Emgeton MiMi2

Emgeton MiMi2

* Vyvinuli jsme inteligentní řešení pro hlídaní Vašich nejbližších. * Konec věčného koukaní na led diody, konec tichého bavení s přáteli na horách či u táboráku. Ideální i pro neslyšící. * Je tu první plně funkční vibrační rodičovská základna na ruku, která vibrací, zvukem i akusticky upozorní na případný problém. * To vše v digitální kvalitě 2,4GHz a originálním designu s dosahem až 250m. Úctyhodných 69. kanálu a kontrola ztráty signálu, Vám zajisti ochranu soukromí na potřebné volné frekvenci. Walkie-Talkie obousměrná komunikace. * Napájení ze sítě nebo pomocí baterií a/nebo akumulátoru * Spotřeba menší než 1.8W * »

TOPCOM Babytalker 3600 NEMo

TOPCOM Babytalker 3600 NEMo

NEMO (No Emission Mode) technologie: žádné záření v pohotovostním režimu Spolehlivý příjem Dosah 600 metrů votevřeném prostoru Vizuální podpora se světly, které reagují, jakmile se dítě vydá zvuk LCD podsvícený displej Aktivace zvukem VOX Digitální komunikace DECT - zaručuje nulové rušení Možnost obousměrné komunikace pro utišení vašeho dítěte na dálku Noční světlo Uklidňující melodie Ukazatel teploty v dětském pokoji Indikace ztráty signálu Indikace vybitých baterií Časovač pro medicínu / »

TOPCOM BabyViewer 4500 V2

TOPCOM BabyViewer 4500 V2

Elektronická dětská VIDEO chůvička s vysoce kvalitní LCD obrazovkou (3,5"/8,8 cm), spolehlivý příjem do vzdálenosti 300m, signální světla na rodičovské jednotce se rozsvítí když dítě začně vydávat zvuky, obousměrná komunikace umožňující utišit dítě na dálku, noční světlo a jemné melodie na zařízení pro děti mají uklidňující účinek, indikace pokojové teploty, rozšiřitelný až na 4 kamery. Rozdíl oproti V1 -v balení chybí CribConnector - úchytka na hranu postýlky. Přístroj BABYVIEWER 4500, stylová digitální dětská chůvička využívající technologii s nulovým výskytem radiového rušení, umožňuje vizuální i zvukové sledování dítěte »

AVENT PHILIPS SCD603

AVENT PHILIPS SCD603

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: akumulátorový (Li-ion); baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 150 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provoz bez sítě dětské jednotky : ANO Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: černá barva, bílá barva * Digitální elektronická chůva s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů * denní i noční sledován Optimální spojení s Vaším dítětem SCD603 Vám umožní být ve stálém spojení s Vaším miminkem. S téměř výbornou kvalitou tónu můžete nyní »

Beurer JBY93

Beurer JBY93

Beurer Dětská chůvička JBY 93 Dětská chůvička JBY 93 od Beurer je na hlídání dětí, pokud  zrovna spinkají v jiné místnosti, tím nejlepším pomocníkem. Pro Vaši větší mobilitu je vybavena páskem pro připevnění na zápěstí. Funkce interkom pro oboustrannou komunikaci a přenos Vašeho hlasu který uklidní Vaše dítě. Dosah chůvičky je 250m. Digitální bezdrátová technologie pro vynikající kvalitu zvuku. Vlastnosti a popis výrobku dětská chůvička EcoMode pro energeticky efektivní přenos interkom - Váš hlas rychle uklidní dítě praktický k připevnění na zápěstí - pro větší mobilitu digitální bezdrátová technologie pro vynikající »

Avent SCD 620

Avent SCD 620

Napájení sítí i na baterie, kvalitní oboustranný přenos, dosah ve volném prostoru 300m, uvnitř 50 m, návod na CD.

Emgeton MiMi5 Baby monitor

Emgeton MiMi5 Baby monitor

Video chůvička s bohatou funkční základnou.Dětská jednotka obsahuje citlivou kameru s možností natáčení až 360 stupňů, kterou lze dodávaným klipem pevně připevnit na postýlku. Designová retro lahůdka pro moderní rodiče ukrývající v sobě plně digitální pokrokovou dětskou video chůvičku s infračerveným nočním viděním

MOTOROLA MBP 853

MOTOROLA MBP 853

Motorola MBP 853 HD slouží k hlídání a sledování dítěte prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo PC. Prostřednictvím WIFI máte neomezený dosah. Motorola MBP853 Connect: Je „duální“ HD Wi-Fi video kamera s 3,5“ zobrazovacím zařízením. Navíc vám umožní pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu připojeného přes internet využití jako plnohodnotnou monitorovací kameru. Můžete tak sledovat vaše dítě odkudkoliv. Obsahuje digitální sledovací kameru, s funkcemi: naklánění zoom infračervené noční vidění obousměrná komunikace To vše abyste věděli, co se před kamerou aktuálně děje. Motorola kamera s Wi-Fi připojením funguje »

Reer Rigi

Reer Rigi

Dětská chůvička "RIGI" od firmy REER.Chůvička Rigi poskytuje až 400 metrů dostatečnou volnost pohybu v domě i na zahradě. V chůvičkách je používána 2 - kanálová technika, tímto výběrem se lze vyhnout rušení. Přes signálu se spustí, jakmile přístroj zaregistruje zvuk a ustane, jakmile zvuky přestanou. Citlivost vysílače lze individuálně nastavit.Vlastnosti:- čistý přenos zvuku se dvěma kanály - výsuvná teleskopická anténa - robustní plastové pouzdro z bezpečných materiálů pro vaše dítě - citlivý mikrofon, který se automaticky zapíná - kontrolka stavu baterií - praktická upevňovací spona - dosah 400m - napájení z baterie nebo »

Chicco Chůvička dvoucestná digital

Chicco Chůvička dvoucestná digital

Dvoucestná digitální chůvička CHICCO s dosahem až 300 metrů. Dětská chůvička funguje jako tlumené noční světlo.  Chůvička zajistí kontakt s dítětem bez jakéhokoliv rušení, ať jste uvnitř nebo venku. Technologie DECT (digitální bezdrátová telekomunikace) zaručuje vysokou úroveň ochrany proti rušení, vyvolávanému analogovými zařízeními. Napájení adaptérem nebo čtyřmi alkalickými bateriemi 1,5 V AA.   Vysoká úroveň zabezpečení soukromí + nulové elektrické rušení. Přenosná chůvička vhodná i na cestování. Digitální bezdrátová technologie zaručuje vysoký stupeň ochrany proti rušení různými analogovými přístroji. Zařízení, která »


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.