Baby chůvičky srovnání ceny

HYUNDAI ABM 928 Baby

HYUNDAI ABM 928 Baby

* rádiový přenos: 864MHz * přenos signálu ve 2 frekvencích * dosah signálu až 100 m v otevřeném prostoru * zvuková indikace ztráty dosahu * zvuková indikace slabých baterií * napájení z baterií nebo sítě * nastavitelná hlasitost u příjímače

Avent SCD 630

Avent SCD 630

Digitální dětská chůvička Avent SCD 630. Díky dokonalému obrazu i zvuku můžete své miminko neustále sledovat prostřednictvím barevné 3,5 palcové LCD obrazovky s vysokým rozlíšením. 2x zoom digitálni záběr. Speciální technologie přenosu signálu nabízí dosah ve volném prostoru až 300 metrů, dosah uvnitř až 50 m. Disponuje napájení sítí i bateriemi. Pro sledování lze nastavit denní i noční režim. Pro šetření energie se obraz automaticky zapne při detekci zvuku v dětském pokoji. Na této chůvičce lze ovládat jas a hlasitost. Návod na použití na CD.Charakteristika:- napájení sítí i na baterie- 3,5 palcová barevná LCD obrazovka- »

TEFAL BH 1200J9

TEFAL BH 1200J9

* 2 kanály * dosah až 400 m * přijímač: * zvuková a světelná signalizace * přenosný na zápěstí nebo opasku * nastavitelná hlasitost * indikátor slabé baterie * adaptér * vysílač: * indikátor slabé baterie, baterie nebo adaptér

Philips Avent SCD 580

Philips Avent SCD 580

Dětská digitální chůvička Philips Avent SCD 580, Digitální elektronická chůvička Philips Avent SDC580/00 s kvalitním oboustranným přenosem zvuku bez přeslechů, který vám usnadní monitorování vašeho dítě ve dne i v noci. Předností tohoto modelu je projekce noční oblohy v pokoji vašeho dítěte a přehrávání vaší vlastní ukolébavky. Elektronická chůva s technologií DECT s kvalitním oboustranným přenosem zvuku bez přeslechů. Chůvička Philips Avent SCD 580/00 nabízí veškerý komfort a jistotu pro vás i vaše děťátko. Přináší nejspolehlivější spojení, podpořené nejrůznějšími funkcemi konejšení. Vaše děťátko si zamiluje »

D-Link DCS-855L Baby Monitor HD 360

D-Link DCS-855L Baby Monitor HD 360

Wi-Fi: ANO Použití: vnitřní Maximální rozlišení (Mpix): 0.9 Noční režim: ANO PoE: NE Motorizované otáčení: ANO Typ digitální kamery: zabezpečovací kamera Společnost D-Link, expert na síťové vybavení pro digitální domácnosti, přidal do svojí produktové řady EyeOn™ novou Wi-Fi kameru. Kamera DCS-855L s širokoúhlým formátem obrazu má jako první model z řady EyeOn motorem ovládaný mechanizmus pro otáčení a naklánění objektivu. Pokrývá úhel až 340° a umožňuje sledovat prakticky celý prostor dětského pokoje. Pomocí bezplatné aplikace mydlink™ baby pro Android a iOS mají rodiče přístup k mnoha užitečným funkcím. Chytrá kamera může »

OREGON SCIENTIFIC BBW213 měřič UV záření

OREGON SCIENTIFIC BBW213 měřič UV záření

Oregon dětský monitor komfortu, Dětský monitor komfortu s UV senzorem. Monitor komfortu s čidlem UV záření pro venkovní použití. Měří a zobrazuje venkovní teplotu na LCD displeji. Dětský monitor komfortu s UV senzorem. Monitor komfortu s čidlem UV záření pro venkovní použití. Měří a zobrazuje venkovní teplotu na LCD displeji. Měří venkovní vlhkost. Měří vhodnou dobu vystavení batolete UV záření. Uživatelem nastavitelný fototyp pleti. Předpovídá počasí na základě barometrického tlaku. Digitální hodiny. Odolný proti vlhkosti. Možnost upevnění na opasek.

Babymoov Simply Care New

Babymoov Simply Care New

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: NE Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AAA Dosah ve volném prostoru (m): 300 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: NE Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : NE Provedení výrobku: bílá barva, zelená barva * Jednosměrná dětská chůvička s dosahem až 300 metrů v otevřeném prostoru. * Chůvička se vyznačuje nízkou mírou vyzařování elektromagnetických vln. * K dispozici 2 ručně nastavitelné kanály pro lepší přenos zvuku. * Optický a zvukový alarm. * Nastavení hlasitosti u »

Topcom BabyViewer 4400

Topcom BabyViewer 4400

Elektronická dětská VIDEO chůvička vysoce kvalitní velký barevný displej 2,4'' digitální komunikace, žádné rušení noční vidění aktivace zvukem VOX obousměrná komunikace 9x ukolébavka noční světlo montovatelné na stěnu vizuální kontrola 6 LED diodami výstraha "Mimo dosah", výstraha "Nízký stav baterie" zobrazení a výstraha teploty v dětském pokoji dosah v budově/venku: do 50/200m obsahuje úchytku na postýlku Napájení: rodičovská jednotka: zdroj 220V s nabíječkou, AAA NiMH »

AVENT 481/00

AVENT 481/00

Baby chůvičky AVENT Analogová elektronická chůva 481/00

Tommee Tippee Monitor dechu s chůvičkou

Tommee Tippee Monitor dechu s chůvičkou

Tommee Tippee monitor dechu s chůvičkou. Vzdálenost až 300m dvoucestná. Moderní design, jednoduché ovládání.

TOMY TF525

TOMY TF525

TFY - TOMY Dětská digitální chůvička TF525, TOMY TF525 dětská digitální chůvička s technologií DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu sousedů. Dálkově ovládané noční světlo s nastavením jasu a dálkově ovládané spuštění ukolébavky. LCD displej s ukazatelem pokojové teploty. Dosah 350m v optimálních podmínkách. TOMY TF525 dětská digitální chůvička byla navržena tak, aby byl Váš poklad pod stálým dohledem a Vy si mohli v klidu odpočinout. Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu sousedů. Signalizace slabých baterií a ztráty signálu. Dosah 350m v optimálních »

Reer Wega chůvička s kamerou

Reer Wega chůvička s kamerou

Reer Wega chůvička s kamerou.Digitální technologie, dosah až 300 m, 3 uklidňující melodie, funkce intercom, sledování teploty, inteligentní automatické napájení.

Jané Sincro Bit

Jané Sincro Bit

Dvoukanálová chůvička Velký dosah: až 200 metrů venku. Dvě přepínatelné frekvence se zařízením proti rušení, aby chůvičku nerušily jiné přístroje zapnuté v týž čas. Přenosná: vysílač a přijímač jsou malých rozměrů s upevnovacím klipsem na přijímači. Vizuální alarm na přijímači při nízkém stavu zdroje. Noční světlo integrované v přijímači. Vizuální ukazatel zvukové hladiny v přijímači. Aktivace hlasem: přijímač zůstává hluchý dokud nedostane specifický signál od vysílače, který eliminuje statické zvuky a zvuky z pozadí. Se dvěma adaptéry na 230 V. • Systém přenosu: digitální • Zařízení proti rušení: digitální • Dosah v »

PHILIPS SCD535

PHILIPS SCD535

Digitální elektronická chůva PHILIPS Avent SCD 535/00 s kvalitním oboustraným přenosem zvuku bez přeslechů. Vysílač se aktivuje, pokud hlasitost překročí určitou mez. Dosah ve volném prostoru až 330 m a napájení síť i baterie. Rodičovská jednotka je vybavena akumulátorem. 120-ti kanálový automatický přenos a světelná signalizace zvuku. Vibrační signalizace zvuku. Digitální systém kontroly "mimo dosah" a noční světélko a ukolébavky u dětské jednotky. LCD displej u obou jednotek. Meřič vlhkosti a pokojový teploměr ukazující aktuální vlhkost a teplotu na obou jednotkách. Cestovní pouzdro. Barva bílá. Technické údaje: Rozsah »

Samsung SEW-3036

Samsung SEW-3036

Samsung digitální video chůvička SEW-3036 BabyVIEW, Digitální video chůvička Samsung SEW-3036 nabízí barevný 3,5" LCD displej s vysokým rozlišením. Díky neviditelným infračerveným LED diodám zajišťuje i bezpečné noční sledování ve tmě. Chůvička nabízí i noční světýlko, ovladatelné z rodičovské jednotky. Vestavěný mikrofon a reproduktor umožňují obousměrnou komunikaci s dítětem. Digitální přenos zaručuje nulové rušení signálu. Příjem do vzdálenosti až 250m (v závislosti na prostředí). Monitorovací jednotku lze propojit až se 4 kamerami (součástí balení je 1 kamera). Digitální video chůvička Samsung SEW-3036 nabízí »

Avent SCD 860

Avent SCD 860

Dětská chytrá elektronická chůvička Avent SCD 860 vám umožňuje dávat pozor na vaše děťátko, ať už ste kdekoli. Technologie SafeConnect-funguje ve všech sítích a poskytuje optimální připojeníBezpečné soukromé připojení-podporuje připojení více kamer / sledujících, takže můžete pozvat i své blízké-výkonu sledování závisí na připojení Wi-Fi-nastavení a stažení aplikace provedete snadno pomocí QR kódu-rozlišení v kvalitě až 720p HD pro denní a noční sledování-režim na pozadí se sníženou spotřebou energieNastavení podle vlastních potřeb-upravte si nastavení sledování podle svého-výběr ukolébavek pro klidný a spokojená »

BEURER JBY 96

BEURER JBY 96

Beurer Dětská chůvička JBY 96 Pokud chcete mít své dítě neustále pod kontrolou ikdyž třeba spinká, pak Vám pomůže tato dětská chůvička JBY 96 od firmy Beurer s dosahem až 300m. Chůvička s funkcí interkom pro přenos Vašeho hlasu a digitální bezdrátovou technologií pro vynikající kvalitu zvuku je na hlídání dětí tím nejlepším pomocníkem. Navíc ukazuje čas, teplotu v pokoji a má také funkci alarmu. Navolit lze 5 uklidňujících ukolébavek, tlumené noční světlo. Vlastnosti a popis výrobku dětská chůvička EcoMode pro energeticky efektivní přenos modře podsvícený displej 23 x 15 mm s ukazatelem času, teploty pokoje a funkcí alarmu »

Topcom BT 2000 + teploměr 4v1

Topcom BT 2000 + teploměr 4v1

Výhodný set dvou užitečných pomocníků od výrobce Topcom. Ušetříte 467,- Kč!!

Topcom Chůvička Digitální 2000 Topcom Teploměr 4v1 201  

ALCATEL BABY LINK 100

ALCATEL BABY LINK 100

Digitální dětská chůvička Dosah: - v otevřeném prostoru: 300 metrů - v místnosti: 50 metrů Bez melodie/ukolébavky Přenos zvuku ve vysoké kvalitě Bez rušení Záruka soukromé komunikace Zvukový nebo vizuální režim Funkce VOX pro aktivaci vysílání Nastavitelná hlasitost Upozornění mimo dosah Upozornění na vybitou baterii Dobíjitelné baterie pro rodičovskou jednotku v dodávce Vráceno zákazníkem do 14 dnů - poničený obal (viz. foto). Digitální dětská chůvičkaPřenos zvuku ve vysoké kvalitěBez rušeníZáruka soukromé komunikaceZvukový nebo vizuální režimFunkce VOX pro aktivaci vysíláníNastavitelná hlasitostNoční světloPodsvícení »

PHILIPS SC469 baby monitor

PHILIPS SC469 baby monitor

Elektronická chůvička dosah 200m s digit. systémem kontroly, 4 kanály, možnost připojení telefonní linky. Dětská chůvička pro rodiče, kteří chtějí být stále na blízku svému dítěti. Chůvička je vybavena čipem nové generace, který nabízí 4 ka


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.