Baby chůvičky srovnání ceny

OREGON SCIENTIFIC BBW213 měřič UV záření

OREGON SCIENTIFIC BBW213 měřič UV záření

Oregon dětský monitor komfortu, Dětský monitor komfortu s UV senzorem. Monitor komfortu s čidlem UV záření pro venkovní použití. Měří a zobrazuje venkovní teplotu na LCD displeji. Dětský monitor komfortu s UV senzorem. Monitor komfortu s čidlem UV záření pro venkovní použití. Měří a zobrazuje venkovní teplotu na LCD displeji. Měří venkovní vlhkost. Měří vhodnou dobu vystavení batolete UV záření. Uživatelem nastavitelný fototyp pleti. Předpovídá počasí na základě barometrického tlaku. Digitální hodiny. Odolný proti vlhkosti. Možnost upevnění na opasek.

Topcom BabyViewer 4400

Topcom BabyViewer 4400

Elektronická dětská VIDEO chůvička vysoce kvalitní velký barevný displej 2,4'' digitální komunikace, žádné rušení noční vidění aktivace zvukem VOX obousměrná komunikace 9x ukolébavka noční světlo montovatelné na stěnu vizuální kontrola 6 LED diodami výstraha "Mimo dosah", výstraha "Nízký stav baterie" zobrazení a výstraha teploty v dětském pokoji dosah v budově/venku: do 50/200m obsahuje úchytku na postýlku Napájení: rodičovská jednotka: zdroj 220V s nabíječkou, AAA NiMH »

AVENT 481/00

AVENT 481/00

Baby chůvičky AVENT Analogová elektronická chůva 481/00

Tommee Tippee Monitor dechu s chůvičkou

Tommee Tippee Monitor dechu s chůvičkou

Tommee Tippee monitor dechu s chůvičkou. Vzdálenost až 300m dvoucestná. Moderní design, jednoduché ovládání.

TOMY TF525

TOMY TF525

TFY - TOMY Dětská digitální chůvička TF525, TOMY TF525 dětská digitální chůvička s technologií DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu sousedů. Dálkově ovládané noční světlo s nastavením jasu a dálkově ovládané spuštění ukolébavky. LCD displej s ukazatelem pokojové teploty. Dosah 350m v optimálních podmínkách. TOMY TF525 dětská digitální chůvička byla navržena tak, aby byl Váš poklad pod stálým dohledem a Vy si mohli v klidu odpočinout. Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu sousedů. Signalizace slabých baterií a ztráty signálu. Dosah 350m v optimálních »

Jané Sincro Bit

Jané Sincro Bit

Dvoukanálová chůvička Velký dosah: až 200 metrů venku. Dvě přepínatelné frekvence se zařízením proti rušení, aby chůvičku nerušily jiné přístroje zapnuté v týž čas. Přenosná: vysílač a přijímač jsou malých rozměrů s upevnovacím klipsem na přijímači. Vizuální alarm na přijímači při nízkém stavu zdroje. Noční světlo integrované v přijímači. Vizuální ukazatel zvukové hladiny v přijímači. Aktivace hlasem: přijímač zůstává hluchý dokud nedostane specifický signál od vysílače, který eliminuje statické zvuky a zvuky z pozadí. Se dvěma adaptéry na 230 V. • Systém přenosu: digitální • Zařízení proti rušení: digitální • Dosah v »

PHILIPS SCD535

PHILIPS SCD535

Digitální elektronická chůva PHILIPS Avent SCD 535/00 s kvalitním oboustraným přenosem zvuku bez přeslechů. Vysílač se aktivuje, pokud hlasitost překročí určitou mez. Dosah ve volném prostoru až 330 m a napájení síť i baterie. Rodičovská jednotka je vybavena akumulátorem. 120-ti kanálový automatický přenos a světelná signalizace zvuku. Vibrační signalizace zvuku. Digitální systém kontroly "mimo dosah" a noční světélko a ukolébavky u dětské jednotky. LCD displej u obou jednotek. Meřič vlhkosti a pokojový teploměr ukazující aktuální vlhkost a teplotu na obou jednotkách. Cestovní pouzdro. Barva bílá. Technické údaje: Rozsah »

Samsung SEW-3036

Samsung SEW-3036

Samsung digitální video chůvička SEW-3036 BabyVIEW, Digitální video chůvička Samsung SEW-3036 nabízí barevný 3,5" LCD displej s vysokým rozlišením. Díky neviditelným infračerveným LED diodám zajišťuje i bezpečné noční sledování ve tmě. Chůvička nabízí i noční světýlko, ovladatelné z rodičovské jednotky. Vestavěný mikrofon a reproduktor umožňují obousměrnou komunikaci s dítětem. Digitální přenos zaručuje nulové rušení signálu. Příjem do vzdálenosti až 250m (v závislosti na prostředí). Monitorovací jednotku lze propojit až se 4 kamerami (součástí balení je 1 kamera). Digitální video chůvička Samsung SEW-3036 nabízí »

Avent SCD 860

Avent SCD 860

Dětská chytrá elektronická chůvička Avent SCD 860 vám umožňuje dávat pozor na vaše děťátko, ať už ste kdekoli. Technologie SafeConnect-funguje ve všech sítích a poskytuje optimální připojeníBezpečné soukromé připojení-podporuje připojení více kamer / sledujících, takže můžete pozvat i své blízké-výkonu sledování závisí na připojení Wi-Fi-nastavení a stažení aplikace provedete snadno pomocí QR kódu-rozlišení v kvalitě až 720p HD pro denní a noční sledování-režim na pozadí se sníženou spotřebou energieNastavení podle vlastních potřeb-upravte si nastavení sledování podle svého-výběr ukolébavek pro klidný a spokojená »

BEURER JBY 96

BEURER JBY 96

Beurer Dětská chůvička JBY 96 Pokud chcete mít své dítě neustále pod kontrolou ikdyž třeba spinká, pak Vám pomůže tato dětská chůvička JBY 96 od firmy Beurer s dosahem až 300m. Chůvička s funkcí interkom pro přenos Vašeho hlasu a digitální bezdrátovou technologií pro vynikající kvalitu zvuku je na hlídání dětí tím nejlepším pomocníkem. Navíc ukazuje čas, teplotu v pokoji a má také funkci alarmu. Navolit lze 5 uklidňujících ukolébavek, tlumené noční světlo. Vlastnosti a popis výrobku dětská chůvička EcoMode pro energeticky efektivní přenos modře podsvícený displej 23 x 15 mm s ukazatelem času, teploty pokoje a funkcí alarmu »

Topcom BT 2000 + teploměr 4v1

Topcom BT 2000 + teploměr 4v1

Výhodný set dvou užitečných pomocníků od výrobce Topcom. Ušetříte 467,- Kč!!

Topcom Chůvička Digitální 2000 Topcom Teploměr 4v1 201  

ALCATEL BABY LINK 100

ALCATEL BABY LINK 100

Digitální dětská chůvička Dosah: - v otevřeném prostoru: 300 metrů - v místnosti: 50 metrů Bez melodie/ukolébavky Přenos zvuku ve vysoké kvalitě Bez rušení Záruka soukromé komunikace Zvukový nebo vizuální režim Funkce VOX pro aktivaci vysílání Nastavitelná hlasitost Upozornění mimo dosah Upozornění na vybitou baterii Dobíjitelné baterie pro rodičovskou jednotku v dodávce Vráceno zákazníkem do 14 dnů - poničený obal (viz. foto). Digitální dětská chůvičkaPřenos zvuku ve vysoké kvalitěBez rušeníZáruka soukromé komunikaceZvukový nebo vizuální režimFunkce VOX pro aktivaci vysíláníNastavitelná hlasitostNoční světloPodsvícení »

PHILIPS SC469 baby monitor

PHILIPS SC469 baby monitor

Elektronická chůvička dosah 200m s digit. systémem kontroly, 4 kanály, možnost připojení telefonní linky. Dětská chůvička pro rodiče, kteří chtějí být stále na blízku svému dítěti. Chůvička je vybavena čipem nové generace, který nabízí 4 ka

BabyOno 194

BabyOno 194

Elektronická chůvička BabyOno 194 Spolehlivost: - rozsah 450 metrů - práce na dvou kanálech pomáhá vyhnout se rušení přenosu - LED dioda indikuje nízké úrovně nabití Praktické: - nastavitelná hlasitost sluchátka - kli pro zavěšení - zahrnuje: přijímač, vysílač, 2x napájení, manuál EAN: 194 ELEKTR.NIANIA Péče o dítě » Chůvičky » Elektronická chůvička BabyOno 194

MOTOROLA MBP621

MOTOROLA MBP621

Odpočívejte v klidu Užívejte si chvíle, kdy vaše děťátko spí, v klidu a bez zbytečných obav. Tento pocit vám vždy zajistí dětská elektronická chůva Motorola. Díky chůvičce Motorola budete mít maximální kontrolu nad svým děťátkem v době spánku, ať už bude spát v pokoji či venku v kočárku. Dosah chůvičky je v otevřeném prostoru až 300 metrů. Dětská jednotka Bezdrátová 2,4Ghz FHSS technologie zajišťuje bezpečnou a současně velmi kvalitní komunikaci mezi rodičovskou a dětskou jednotkou. Dětská jednotka je také vybavena mikrofonem s vysokou mírou citlivosti. Výhodou je možnost používání s dobíjecími bateriemi nebo síťovým »

H+H MBF 8020

H+H MBF 8020

Testováno Testováno Mobilní 2-kanálová dětská chůvička s 864MHz technologií. Vysílač a přijímač se používají s přiloženými síťovými adaptéry nebo s integrovanými akumulátory. Zejména užitečný je vibrační alarm, který umožňuje diskrétní příjem signálu z vysílače.Technické parametryHodnotaRozměry(D x Š x V) 7 x 20 x 31 mmRozměr, výška31 mmRozměr, délka7Rozměr, šířka20 mmPočet kanálů2Dosah (max.)800 mNapájeníAkumulátory s nabíječkouFunkce kontroly bateriíAnoPočet napáječů2Frekvence864 MHzHmotnost (hodnota)900 gVlastnostiS vibračním alarmemDigitální kódování pro bezporuchový přenos (16 různých volně volitelných digitálních »

SENCOR SBM1600

SENCOR SBM1600

DETSKÁ, PESTÚ,NKA . POPIS: . Akustická, + optická, signalizá,cia straty signá,lu (mimo dosah) . Set vysielača a prijí,mača (detská, a rodičovská, jednotka) . Dosah vo voľnom priestore až 400 m . Digitá,lny bezdrô,tový, prenos (DECT - 1,9 GHz) bez &scaron,umu a ru&scaron,enia . 10 kaná,lov s automatický,m prelaďovaní,m na kaná,l s najlep&scaron,í,m signá,lom . Režim VOX (prenos sa uskutoční, len vtedy, ak detská, jednotka zaznamená, zvuk) . Možnosť spä,tné,ho hovoru k dieťaťu . »

Tomy TF550

Tomy TF550

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 350 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva Dětská digitální chůvička TOMY TF550 Chůvička s křišťálově čistým zvukem a užitečnými funkcemi. Byla navržena tak, aby byl Váš poklad pod stálým dohledem a Vy si mohli v klidu odpočinout. * Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu »

Luvion PLATINUM

Luvion PLATINUM

Dětská videochůvička Luvion PLATINUM je vysoce kvalitní chůvička, která je vždy při ruce, když chcete sledovat nebo slyšet vaše miminko nebo dítě. Lze ji samozřejmě využít i k ř...

CHICCO dvoucestná Audio Digital

CHICCO dvoucestná Audio Digital

Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 300 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : ANO Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva * hlasový přenos pomocí digitální technologie DECT - vysoká úroveň zabezpečení soukromí – nulové elektrické rušení * chůvička Chicco vám umožní zůstat vždy v kontaktu s dítětem v interiéru i exteriéru * digitální bezdrátová technologie zaručuje vysoký stupeň ochrany proti rušení »


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.