Baby chůvičky srovnání ceny

BabyOno 194

BabyOno 194

Elektronická chůvička BabyOno 194 Spolehlivost: - rozsah 450 metrů - práce na dvou kanálech pomáhá vyhnout se rušení přenosu - LED dioda indikuje nízké úrovně nabití Praktické: - nastavitelná hlasitost sluchátka - kli pro zavěšení - zahrnuje: přijímač, vysílač, 2x napájení, manuál EAN: 194 ELEKTR.NIANIA Péče o dítě » Chůvičky » Elektronická chůvička BabyOno 194

MOTOROLA MBP621

MOTOROLA MBP621

Odpočívejte v klidu Užívejte si chvíle, kdy vaše děťátko spí, v klidu a bez zbytečných obav. Tento pocit vám vždy zajistí dětská elektronická chůva Motorola. Díky chůvičce Motorola budete mít maximální kontrolu nad svým děťátkem v době spánku, ať už bude spát v pokoji či venku v kočárku. Dosah chůvičky je v otevřeném prostoru až 300 metrů. Dětská jednotka Bezdrátová 2,4Ghz FHSS technologie zajišťuje bezpečnou a současně velmi kvalitní komunikaci mezi rodičovskou a dětskou jednotkou. Dětská jednotka je také vybavena mikrofonem s vysokou mírou citlivosti. Výhodou je možnost používání s dobíjecími bateriemi nebo síťovým »

H+H MBF 8020

H+H MBF 8020

Testováno Testováno Mobilní 2-kanálová dětská chůvička s 864MHz technologií. Vysílač a přijímač se používají s přiloženými síťovými adaptéry nebo s integrovanými akumulátory. Zejména užitečný je vibrační alarm, který umožňuje diskrétní příjem signálu z vysílače.Technické parametryHodnotaRozměry(D x Š x V) 7 x 20 x 31 mmRozměr, výška31 mmRozměr, délka7Rozměr, šířka20 mmPočet kanálů2Dosah (max.)800 mNapájeníAkumulátory s nabíječkouFunkce kontroly bateriíAnoPočet napáječů2Frekvence864 MHzHmotnost (hodnota)900 gVlastnostiS vibračním alarmemDigitální kódování pro bezporuchový přenos (16 různých volně volitelných digitálních »

SENCOR SBM1600

SENCOR SBM1600

DETSKÁ, PESTÚ,NKA . POPIS: . Akustická, + optická, signalizá,cia straty signá,lu (mimo dosah) . Set vysielača a prijí,mača (detská, a rodičovská, jednotka) . Dosah vo voľnom priestore až 400 m . Digitá,lny bezdrô,tový, prenos (DECT - 1,9 GHz) bez &scaron,umu a ru&scaron,enia . 10 kaná,lov s automatický,m prelaďovaní,m na kaná,l s najlep&scaron,í,m signá,lom . Režim VOX (prenos sa uskutoční, len vtedy, ak detská, jednotka zaznamená, zvuk) . Možnosť spä,tné,ho hovoru k dieťaťu . »

Tomy TF550

Tomy TF550

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 350 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva Dětská digitální chůvička TOMY TF550 Chůvička s křišťálově čistým zvukem a užitečnými funkcemi. Byla navržena tak, aby byl Váš poklad pod stálým dohledem a Vy si mohli v klidu odpočinout. * Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu »

Luvion PLATINUM

Luvion PLATINUM

Dětská videochůvička Luvion PLATINUM je vysoce kvalitní chůvička, která je vždy při ruce, když chcete sledovat nebo slyšet vaše miminko nebo dítě. Lze ji samozřejmě využít i k ř...

CHICCO dvoucestná Audio Digital

CHICCO dvoucestná Audio Digital

Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 300 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : ANO Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva * hlasový přenos pomocí digitální technologie DECT - vysoká úroveň zabezpečení soukromí – nulové elektrické rušení * chůvička Chicco vám umožní zůstat vždy v kontaktu s dítětem v interiéru i exteriéru * digitální bezdrátová technologie zaručuje vysoký stupeň ochrany proti rušení »

NUK Eco Smart Control 300

NUK Eco Smart Control 300

NUK Eco Smart Control 300 - pozorování během spaní Přenos možný díky app pro smartphony, plug and play, žádné záření v pokojíčku. Na cesty, na doma - NUK Eco Smart Control 300 zůstávají dítěti na blízku. Jedno kliknutí na NUK LIveCam smartphone app a ukáže se vám brilantní video a vy vidíte, co se v dětském pokoji děje. Díky inovativní powerline technologii je přenos dat prováděn elektrickou sítí. To znamená: Žádné záření skr jednotku! Tak můžete vždy díky internetu zůstat v kontaktu. K ochraně a bezpečí Vašeho dítěte. Funkce v jednoduchých krocích: 1. Kamera v dětském pokoju a kabel připojíte do sítě. 2. NUK »

Snuza mobilní monitor pohybu dítěte HALO

Snuza mobilní monitor pohybu dítěte HALO

Snuza mobilní monitor pohybu dítěte HALO, Reaguje na každý pohyb dítěte. Zvukový a světelný alarm. Vibrační stimulátor. Praktické kdekoli jste... Zaznamenává i ten nejmenší pohyb bříška vašeho děťátka. Snadno se připevňuje na plenku pomoci klipu. V případě zastavení pohybu se spustí jemná vibrace, která stimuluje děťátko. Když se nepohne ani dalších 5 sekund zapne se alarm. Zvukový a světelný alarm se spustí po 20 sekundách bez pohybu. K použití není třeba žádných kabelů ani podložek, přístroj funguje pouze na baterii, kterou lze jednoduše vyměnit. Chrání před syndromem náhlého úmrtí (SIDS). Praktické kdekoli jste... »

Baby Ono Elektronická chůvička

Baby Ono Elektronická chůvička

Dosah až 300 m, možnost utišit dítě na dálku díky obousměrné komunikaci.

Philips SCD 480

Philips SCD 480

Elektronická chůva. souprava vysílače a přijímače. vysílač se aktivuje, pokud hlasitost okolí překročí určitou mez. je možno provozovat na síť i baterie. Novinka Philips SCD 480 nahrazuje model SCD463. Dosah až 200m, kontrola indikace ztráty signálu, možnost provozu na baterie. Dětská chůvička Philips SCD 480/00

BABYFON BM 440 ECO PLUS

BABYFON BM 440 ECO PLUS

Dětská chůvička

Chicco chůvička jednocestná analogová

Chicco chůvička jednocestná analogová

Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: NE Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 150 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: NE Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : ANO Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva, oranžová barva * analogová dětská chůvička Chicco * dosah až 150 m ve volném prostoru, uvnitř domu až 40 m * bezdrátové zařízení se světelným LED pásem, který indikuje úroveň zvuku i při velmi nízké hlasitost * indikace vybitých baterií * Napájení: * Rodičovská jednotka - síťovým »

Switel digitální vysílačka

Switel digitální vysílačka

dvoucestný digitální přenos signálu (dítě slyšíte a můžete na něj i povídat) • dosah až 300 metrů • LCD display s modrým podsvícením • nastavení citlivosti a hlasitosti • automatické hledání kanálů • ECO mode • síťový adaptér i baterky • noční světlo na vysílači • ukazatel teploty v místnosti na vysílači - s alarmem • upozornění: mimo dosah signálu, slabé baterky • hodiny s funkcí budíku • 5 různých ukolébavek • spona na opasek

Tomy TF500

Tomy TF500

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AA; baterie AAA Dosah ve volném prostoru (m): 350 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva Dětská digitální chůvička TOMY TF500 Chůvička s křišťálově čistým zvukem a užitečnými funkcemi. Byla navržena tak, aby byl Váš poklad pod stálým dohledem a Vy si mohli v klidu odpočinout. * Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu sousedů »

Tomy TA 100

Tomy TA 100

Dětské chůvičky Tomy jsou navrženy tak, aby se velmi snadno používaly a poskytovaly maximálně klidnou mysl rodičům a zároveň pečlivě hlídaly jejich dítě. Během 21 leté historii, jsou dětské chůvičky TOMY oceňovány v prestižních výrobkových testech. analogové chůvičky výběr ze dvou kanálů upozornění na ztrátu signálu a slabé baterie dosah až 300 m v optimálních podmínkách noční uklidňující světlo základna sloužící i jako spona za opasek zobrazení hlasitosti zvukový aktivační režim - ideální, když je vaše o něco starší a není nutné, aby »

Tomy TD 350

Tomy TD 350

Dětská obousměrná chůvička vybavena technologií DECT, která zabraňuje rušení a odposlechů od jiných chůviček. Maximální dosah chůvičky je 350m. Je vybavena řadou funkcí jako noční světlo, vibrační upozornění, časovačem a další. V případě nepříznivého příjmu, je spuštěn signál, který upozorní na postavení mimo dosah. Zajimavou funkcí je vícebarevné noční osvětlení bez nutnosti zapínaní hlavního osvětlení v pokoji, lze také použít jako lampička i pokud chůvičky vypnete. Chůvička lze připojit k monitoru dechu TOMY. Maximální dosah: 350m Komunikace: Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu »

Hama BM1000

Hama BM1000

Dětská chůvička - dosah 300m, vysoce citlivý mikrofon. Dětská chůvička HAMA BM1000 Baby control je ideální zařízení pro dohled nad dětmi, nemocnými či starými lidmi. Maximální dosah zařízení je 300 metrů a komunikace probíhá pomocí digitální bezdrátové technologie, která je jištěna ochranou proti rušení a přenáší čistý zvuk a zobrazuje také ukazatel signálu. Vysoce citlivý mikrofon zachytí i ty nejjemnější zvukové nuance. Stanici lze nastavit na jednu z pěti úrovní hlasitosti. Přístroj je také vybaven inteligentními systémy pro úsporu energie, mezi které patří pohotovostní režim a jeho automatická aktivace. V případě, že »

BabyOno č.197

BabyOno č.197

Vysoká citlivost, provozní rozsah do 300 m, obousměrný monitorovací systém Baby Monitor, 32 kanálů, vysoká citlivost.

PHILIPS SCD 361

PHILIPS SCD 361

Elektronická chůvička


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.