Baby chůvičky srovnání ceny

NUK Eco Smart Control 300

NUK Eco Smart Control 300

NUK Eco Smart Control 300 - pozorování během spaní Přenos možný díky app pro smartphony, plug and play, žádné záření v pokojíčku. Na cesty, na doma - NUK Eco Smart Control 300 zůstávají dítěti na blízku. Jedno kliknutí na NUK LIveCam smartphone app a ukáže se vám brilantní video a vy vidíte, co se v dětském pokoji děje. Díky inovativní powerline technologii je přenos dat prováděn elektrickou sítí. To znamená: Žádné záření skr jednotku! Tak můžete vždy díky internetu zůstat v kontaktu. K ochraně a bezpečí Vašeho dítěte. Funkce v jednoduchých krocích: 1. Kamera v dětském pokoju a kabel připojíte do sítě. 2. NUK »

Snuza mobilní monitor pohybu dítěte HALO

Snuza mobilní monitor pohybu dítěte HALO

Snuza mobilní monitor pohybu dítěte HALO, Reaguje na každý pohyb dítěte. Zvukový a světelný alarm. Vibrační stimulátor. Praktické kdekoli jste... Zaznamenává i ten nejmenší pohyb bříška vašeho děťátka. Snadno se připevňuje na plenku pomoci klipu. V případě zastavení pohybu se spustí jemná vibrace, která stimuluje děťátko. Když se nepohne ani dalších 5 sekund zapne se alarm. Zvukový a světelný alarm se spustí po 20 sekundách bez pohybu. K použití není třeba žádných kabelů ani podložek, přístroj funguje pouze na baterii, kterou lze jednoduše vyměnit. Chrání před syndromem náhlého úmrtí (SIDS). Praktické kdekoli jste... »

Philips SCD 480

Philips SCD 480

Elektronická chůva. souprava vysílače a přijímače. vysílač se aktivuje, pokud hlasitost okolí překročí určitou mez. je možno provozovat na síť i baterie. Novinka Philips SCD 480 nahrazuje model SCD463. Dosah až 200m, kontrola indikace ztráty signálu, možnost provozu na baterie. Dětská chůvička Philips SCD 480/00

BABYFON BM 440 ECO PLUS

BABYFON BM 440 ECO PLUS

Dětská chůvička

Chicco chůvička jednocestná analogová

Chicco chůvička jednocestná analogová

Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: NE Indikace ztráty dosahu signálu: NE Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: baterie AAA; síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 150 Obousměrný přenos zvuku: NE Noční světlo: NE Ukolébavka: NE Provoz bez sítě dětské jednotky : ANO Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva, oranžová barva * analogová dětská chůvička Chicco * dosah až 150 m ve volném prostoru, uvnitř domu až 40 m * bezdrátové zařízení se světelným LED pásem, který indikuje úroveň zvuku i při velmi nízké hlasitost * indikace vybitých baterií * Napájení: * Rodičovská jednotka - síťovým »

Switel digitální vysílačka

Switel digitální vysílačka

dvoucestný digitální přenos signálu (dítě slyšíte a můžete na něj i povídat) • dosah až 300 metrů • LCD display s modrým podsvícením • nastavení citlivosti a hlasitosti • automatické hledání kanálů • ECO mode • síťový adaptér i baterky • noční světlo na vysílači • ukazatel teploty v místnosti na vysílači - s alarmem • upozornění: mimo dosah signálu, slabé baterky • hodiny s funkcí budíku • 5 různých ukolébavek • spona na opasek

Tomy TA 100

Tomy TA 100

Dětské chůvičky Tomy jsou navrženy tak, aby se velmi snadno používaly a poskytovaly maximálně klidnou mysl rodičům a zároveň pečlivě hlídaly jejich dítě. Během 21 leté historii, jsou dětské chůvičky TOMY oceňovány v prestižních výrobkových testech. analogové chůvičky výběr ze dvou kanálů upozornění na ztrátu signálu a slabé baterie dosah až 300 m v optimálních podmínkách noční uklidňující světlo základna sloužící i jako spona za opasek zobrazení hlasitosti zvukový aktivační režim - ideální, když je vaše o něco starší a není nutné, aby »

Tomy TD 350

Tomy TD 350

Dětská obousměrná chůvička vybavena technologií DECT, která zabraňuje rušení a odposlechů od jiných chůviček. Maximální dosah chůvičky je 350m. Je vybavena řadou funkcí jako noční světlo, vibrační upozornění, časovačem a další. V případě nepříznivého příjmu, je spuštěn signál, který upozorní na postavení mimo dosah. Zajimavou funkcí je vícebarevné noční osvětlení bez nutnosti zapínaní hlavního osvětlení v pokoji, lze také použít jako lampička i pokud chůvičky vypnete. Chůvička lze připojit k monitoru dechu TOMY. Maximální dosah: 350m Komunikace: Technologie DECT zabraňuje rušení a zaručuje soukromí bez rizik odposlechu »

Hama BM1000

Hama BM1000

Dětská chůvička - dosah 300m, vysoce citlivý mikrofon. Dětská chůvička HAMA BM1000 Baby control je ideální zařízení pro dohled nad dětmi, nemocnými či starými lidmi. Maximální dosah zařízení je 300 metrů a komunikace probíhá pomocí digitální bezdrátové technologie, která je jištěna ochranou proti rušení a přenáší čistý zvuk a zobrazuje také ukazatel signálu. Vysoce citlivý mikrofon zachytí i ty nejjemnější zvukové nuance. Stanici lze nastavit na jednu z pěti úrovní hlasitosti. Přístroj je také vybaven inteligentními systémy pro úsporu energie, mezi které patří pohotovostní režim a jeho automatická aktivace. V případě, že »

BabyOno č.197

BabyOno č.197

Vysoká citlivost, provozní rozsah do 300 m, obousměrný monitorovací systém Baby Monitor, 32 kanálů, vysoká citlivost.

PHILIPS SCD 361

PHILIPS SCD 361

Elektronická chůvička

Safety 1st DECT Safe Contact

Safety 1st DECT Safe Contact

SAFETY 1ST Safe contact monitor – audiochůvičkaPopis:Technologie DECT garantuje nejlepší kvalitu zvuku bez interferencí, abystemohli nerušeně dohlížet nad miminkem„VOX“ – selektivní systém vyzařovaného záření redukuje emisizáření, šetří energii a zeslabuje hluk v pozadíPodrobnosti:ECO modusVelikost do kapsy – malá, nenápadná, bez problému pro přenosDosah až 300 m (bezbariérový)Rodičovská jednotkaSvětelné diody ukazují intenzitu pláčeSelektivní systém vydávaných emisí „VOX“Modus ON: Přenos začne pouze hlasem dítěte a nikoli hlukem v pozadí,proto je vyzařování minimálníModus OFF: Přenos je vyvolán při každém typu »

SENCOR SBM141

SENCOR SBM141

Elektronická chůvička dosah 125m, 2 kanály, indikace zvuku, nastavitelná citlivost mikrofonu. Výhodná dětská chůva s dosahem až 125 metrů a možností práce na dvou kanálech. Díky ohebné anténě nehrozí její ulomení při pádu. Chůvička je vybavena indikátorem

CHICCO Digitální chůvička s videem

CHICCO Digitální chůvička s videem

Digitální chůvička CHICCO s videem- Malá, plochá, lehká, snadno ovladatelná (85 x 55 x 53 mm)- Jednocestná komunikace- Velikost úhlopříčky LCD displaye 2"- Dosah v otevřeném prostoru ca. 150 m- Nastavitelná kamera (funguje prostřednictvím automaticky aktivovaných infračervených LED diod také ve tmě)- Optická kontrolka množství hluku- Aktivace hlasem- Regulátor hlasitosti- Mikrofon- Noční světlo různé intenzity

Reer Neo 1200

Reer Neo 1200

Dětská vysílačka Neo poskytuje dosah 150 metrů dostatečnou volnost pohybu v domě i na zahradě. V chůvičkách je používaná 2 – kanálová technika tímto výběrem se lze vyhnout rušení.Vlastnosti:- čistý přenos díky 2-kanálové technologii- super citlivý mikrofon, který se automaticky zapíná- zařízení je vhodné k užití jak venku, tak uvnitř- nastavitelná hlasitost (přijímač)- robustní pouzdro bez toxických nebo škodlivých látek- stejně stabilní jako mobilní telefon (s úchytem na pásek na přijímači)- na vysílači se zobrazuje teplota- baterie (3x AAA alkalická baterie, znovu nabíjecí)- v případě výpadku proudu se zařízení »

SENCOR SBM 2300

SENCOR SBM 2300

DETSKÁ VIDEO PESTÚNKA . POPIS: . Detská digitálna videopestúnka . Set kamery a prijímača . Dosah vo voľnom priestore 200m . Digitálny bezdrôtový prenos (2,4 GHz) . Automatické prepínanie kanálov . 2,4 ",TFT-LCD displej s rozlíšením 480 * 234 pixels . Režim VOX (prenos sa uskutoční iba vtedy, ak kamera zaznamená zvuk) . Nastaviteľný alarm pri zaznamenaní zvuku . Možnosť prevádzky na 4 kanáloch pre elimináciu rušenia . Nočné videnie s dosahom 5m . Vstavaný mikrofón v kamere a reproduktor v prijímači pre monitorovanie ,zvuku . Regulácia hlasitosti na kamere . Kamera s možnosťou pripevnenia na stenu . Napájanie sieť / »

Motorola MBP 20

Motorola MBP 20

Dětská video chůvička 1.5" LCD, dosah 200m, 10 kanálů, kamera s nočním viděním, ukolébavky, funkce zpětného hovoru, nabíječka pro rodičovskou jednotku, napájecí adaptér pro dětskou jednotku. Digitální dětská video chůvička Motorola MBP 20 Vám umožní mít dítě pod kontrolou, i když s ním zrovna nejste v jedné místnosti. Tato chůvička disponuje kvalitním barevným displejem s úhlopříčkou 1,5 palce, díky kterému své dítě nejenom uslyšíte, ale i uvidíte. Kamera má praktické noční vidění, díky kterému dítě jednoduše zkontrolujete, aniž byste mu narušovali spánek světlem. Mikrofon má velmi vysokou citlivost a umožní Vám zpětně »

ECG BM 66

ECG BM 66

sada vysílače s obrazovkou a přijímače s VGA kamerou, barevný LCD displej, dig. bezdrátový přenos, noční vidění, měření teploty v místnosti, funkce VOX (aktivace při zaznamenání zvuku), vibrace a možnost zpětného hovoru k dítěti, 5 integrovaných ukolébavek, dosah ve volném prostoru až 100m, příslušenství: 2x napájecí adaptér, 1 x nabíjecí základna Produkt Dětská chůvička ECG BM 66 zařazený v: Baby | Dětské chůvičky, Objednací kód: HI-05944, výrobce: ECG, dosah ve volném prostoru: 100 m, napájení rodičovské jednotky: síťové, napájení dětské jednotky: síťové i bateriové, přenos zvuků: od dítěte, přenos obrazu: od dítěte ECG »

VETRO-PLUS 148213AG

VETRO-PLUS 148213AG

Přednosti kompletu 148213AG: * víceúčelové využití (monitorování a ochrana osob) * přenos barevného obrazu včetně zvuku s INFRA (noční vidění) * plně digitální systém, stabilizátor obrazu (vždy pěkný obraz, patent. technologie) * 3 druhy alarmů na spuštění poplachu ( pohybem, zvukem, nebo vlhkostí) * 2,4“ LCD TFT (aktivní LCD) v kapesním provedení * 4- kanálová verze pro volbu nejkvalitnější frekvence * mobilní využití, na kvalitní baterie funguje 5-8 hodin * spořič LCD displeje (vypnutý LCD obraz při aktivním audiu, výrazně prodl. život. LCD obrazovky), vhodné pro noční režim * lze propojit s PC, TV, LCD ( vel. uhlopříčky »

Philips SCD603

Philips SCD603

Philips AVENT SCD603/00 Digitální elektronická chůvička Philips Avent SDC603/00 s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů, která vám usnadní monitorování vašeho dítě ve dne i v noci. Díky vysoce kvalitní barevné LCD obrazovce s úhlopříčkou 2,4 palce (61 mm) svoje dítě nejen uslyšíte, ale i uvidíte. Obrazovka je vybavena systémem nočního vidění, takže máte dokonalý přehled o svém dítěti v každé denní i noční době. Pokud vaše dítě začne vydávat jakýkoliv zvuk, signální jednotka na rodičovské jednotce se rozsvítí a upozorní vás. Tato elektronická chůvička je ideálním pomocníkem pro dokonalý přehled o vašem dítěti a pro »


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.