Baby chůvičky srovnání ceny

AVENT DECT ECO SCD505

AVENT DECT ECO SCD505

Chůvička AVENT/PHILIPS DECT ECO Značková kvalita od AVENT S naší chůvičkou Phillips AVENT DECT můžete být Vašemu miminku stale nablízku, i když nejste ve stejné místnosti. Díky novému modu ECO můžete současně šetřit životní prostředí, aniž byste ztratili spojení s Vaším miminkem. Popis výrobku: • Naprosto nerušiv pro privátní atmosféru díky technologii DECT • Energii šetřící modus ECO • Žádná instalace - zapojit a hned používat. • Bezpečnost s kristalově čistým zvukem • Výběr optimální hlasitosti pro Váš domov • Ukazatel hladiny hluku prostřednictvím svítícího LED • Až 24 hodin v provozu do dalšího nabití • Znovudobíjecí, »

HISENSE Babysense ll

HISENSE Babysense ll

Monitor dechu Hisense Babysense II pro klid rodičů a bezpečný spánek dítěte. Bezpečnostní systém pomáhá rodičům při projevech syndromu náhlého úmrtí kojenců. trvale detekuje pohyby Vašeho dítěte a spouští zvukový a optický signál, pokud se dechová akce zastaví na více než 20 sekund nebo pokud dechová frekvence poklesne pod 10 nádechů za minutu systém zahrnuje kontrolní jednotku připojenou k senzorovým deskám umístěným mezi matrací a dnem postýlky, které monitorují pohyby dítěte senzory nejsou v přímém kontaktu s dítětem a jeho pohyb neomezují poskytuje neustálou kontrolu dýchání prostřednictvím světelného ukazatele při »

CHICCO Digitální chůvička s videem

CHICCO Digitální chůvička s videem

Digitální chůvička CHICCO s videem- Malá, plochá, lehká, snadno ovladatelná (85 x 55 x 53 mm)- Jednocestná komunikace- Velikost úhlopříčky LCD displaye 2"- Dosah v otevřeném prostoru ca. 150 m- Nastavitelná kamera (funguje prostřednictvím automaticky aktivovaných infračervených LED diod také ve tmě)- Optická kontrolka množství hluku- Aktivace hlasem- Regulátor hlasitosti- Mikrofon- Noční světlo různé intenzity

Reer Neo 1200

Reer Neo 1200

Dětská vysílačka Neo poskytuje dosah 150 metrů dostatečnou volnost pohybu v domě i na zahradě. V chůvičkách je používaná 2 – kanálová technika tímto výběrem se lze vyhnout rušení.Vlastnosti:- čistý přenos díky 2-kanálové technologii- super citlivý mikrofon, který se automaticky zapíná- zařízení je vhodné k užití jak venku, tak uvnitř- nastavitelná hlasitost (přijímač)- robustní pouzdro bez toxických nebo škodlivých látek- stejně stabilní jako mobilní telefon (s úchytem na pásek na přijímači)- na vysílači se zobrazuje teplota- baterie (3x AAA alkalická baterie, znovu nabíjecí)- v případě výpadku proudu se zařízení »

CHICCO Digitální chůvička Audio Top

CHICCO Digitální chůvička Audio Top

Dětská vysílačka vám umožňuje zůstat v kontaktu s vaším dítětem uvnitř i venku. Vysílačka je vybavena technologií DECT, která garantuje vysokou úroveň ochrany proti rušení a kvalitní zvukový signál. Dětská vysílačka neustále monitoruje spojení mezi jednotkami (dětskou a rodičovskou) a ihned přepnou na nový kanál jako náhle odhalí rušení. - kapacita přijímání je kolem 330 metrů při dobrých podmínkách a bez překážek - technologická spolehlivost je spojena s moderním designem a funkcemi, které činí použití tohoto výrobku pohodlnějším a ideálním na doma i na cestách - obousměrná komunikace - nejen že vy »

SENCOR SBM 2300

SENCOR SBM 2300

DETSKÁ VIDEO PESTÚNKA . POPIS: . Detská digitálna videopestúnka . Set kamery a prijímača . Dosah vo voľnom priestore 200m . Digitálny bezdrôtový prenos (2,4 GHz) . Automatické prepínanie kanálov . 2,4 ",TFT-LCD displej s rozlíšením 480 * 234 pixels . Režim VOX (prenos sa uskutoční iba vtedy, ak kamera zaznamená zvuk) . Nastaviteľný alarm pri zaznamenaní zvuku . Možnosť prevádzky na 4 kanáloch pre elimináciu rušenia . Nočné videnie s dosahom 5m . Vstavaný mikrofón v kamere a reproduktor v prijímači pre monitorovanie ,zvuku . Regulácia hlasitosti na kamere . Kamera s možnosťou pripevnenia na stenu . Napájanie sieť / »

Motorola MBP 20

Motorola MBP 20

Dětská video chůvička 1.5" LCD, dosah 200m, 10 kanálů, kamera s nočním viděním, ukolébavky, funkce zpětného hovoru, nabíječka pro rodičovskou jednotku, napájecí adaptér pro dětskou jednotku. Digitální dětská video chůvička Motorola MBP 20 Vám umožní mít dítě pod kontrolou, i když s ním zrovna nejste v jedné místnosti. Tato chůvička disponuje kvalitním barevným displejem s úhlopříčkou 1,5 palce, díky kterému své dítě nejenom uslyšíte, ale i uvidíte. Kamera má praktické noční vidění, díky kterému dítě jednoduše zkontrolujete, aniž byste mu narušovali spánek světlem. Mikrofon má velmi vysokou citlivost a umožní Vám zpětně »

Topcom Babytalker 2100

Topcom Babytalker 2100

Díky pokročilé technologii NEMO (No Emission Mode)  v pohotovostním režimu nedochází k žádnému vyzařování - pro zdraví a bezpečnost vašeho miminka, díky digitální komunikaci DECT nedochází k žádnému rušení- chůvička má výborný zvuk. Dětská jednotka je vybavena nočním osvětlením.      Dětská chůvička Topcom Baby Talker 2100 Nemo  : digitální dětská chůvička : NEMO (No Emission Mode)  technologie: žádné záření v pohotovostním režimu: maximální dosah 300 metrů venku: maximální dosah v budově 50 m: výborný zvuk - čisté spojení bez rušení, spolehlivý příjem: digitální komunikace DECT: VOX - hlasem aktivované vysílání i příjem: »

VETRO-PLUS 148213AG

VETRO-PLUS 148213AG

Přednosti kompletu 148213AG: * víceúčelové využití (monitorování a ochrana osob) * přenos barevného obrazu včetně zvuku s INFRA (noční vidění) * plně digitální systém, stabilizátor obrazu (vždy pěkný obraz, patent. technologie) * 3 druhy alarmů na spuštění poplachu ( pohybem, zvukem, nebo vlhkostí) * 2,4“ LCD TFT (aktivní LCD) v kapesním provedení * 4- kanálová verze pro volbu nejkvalitnější frekvence * mobilní využití, na kvalitní baterie funguje 5-8 hodin * spořič LCD displeje (vypnutý LCD obraz při aktivním audiu, výrazně prodl. život. LCD obrazovky), vhodné pro noční režim * lze propojit s PC, TV, LCD ( vel. uhlopříčky »

Philips SCD603

Philips SCD603

Philips AVENT SCD603/00 Digitální elektronická chůvička Philips Avent SDC603/00 s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů, která vám usnadní monitorování vašeho dítě ve dne i v noci. Díky vysoce kvalitní barevné LCD obrazovce s úhlopříčkou 2,4 palce (61 mm) svoje dítě nejen uslyšíte, ale i uvidíte. Obrazovka je vybavena systémem nočního vidění, takže máte dokonalý přehled o svém dítěti v každé denní i noční době. Pokud vaše dítě začne vydávat jakýkoliv zvuk, signální jednotka na rodičovské jednotce se rozsvítí a upozorní vás. Tato elektronická chůvička je ideálním pomocníkem pro dokonalý přehled o vašem dítěti a pro »

Jané digitální chůvička s kamerou

Jané digitální chůvička s kamerou

Jané digitální chůvička s kamerou a LCD monitorem, Digitální chůvička Jané s kamerou a LCD monitorem, poslech v obou směrech - dospělý může komunikovat s dítětem. 33 automaticky spínaných kanálů s odrušovacím zařízením. Přijímač s nabíjecí baterií - lze připojit k síti nebo použít zabudovanou nabíjecí baterii. Přijímač má zabudovanou nabíječku a je vybaven světelným alarmem, který se spustí při vybití baterie. Světelný a zvukový alarm při ztrátě signálu. Vysílač je vybaven doprovodným světlem. Barevný displej TFT 2,36". Kamera má noční vidění /obsahuje 9 vysoce výkonných diod pro zachycení obrazu ve tmě/. Automatické »

Topcom KS-4246

Topcom KS-4246

Dětská chůvička Topcom digitální video BabyViewer KS-4246, Elektronická dětská VIDEO chůvička s vysoce kvalitní LCD obrazovkou (3,5"/8,9 cm), spolehlivý příjem do vzdálenosti 300m, signální světla na rodičovské jednotce se rozsvítí když dítě začně vydávat zvuky, obousměrná komunikace umožňující utišit dítě na dálku, noční vidění pomocí 6 LED, 2× ZOOM funkce s digitálním natočením obrazu, noční světlo a jemné melodie na zařízení pro děti mají uklidňující účinek, indikace pokojové teploty. Elektronická dětská VIDEO chůvička s vysoce kvalitní LCD obrazovkou (3,5"/8,9 cm). spolehlivý příjem do vzdálenosti 300m »

SENCOR SBM 8816

SENCOR SBM 8816

Dětská chůvička s dosahem až 100 metrů ve volném prostoru. Režim vox umožní přenos pouze tehdy, pokud jednotka zazamená zvuk. indikace zvuku pomocí LED diod. Set vysílače a přijímače (dětská a rodičovská jednotka) Dosah až 100m ve volném prostoru Režim VOX (přenos se uskuteční pouze tehdy, pokud dětská jednotka zaznamená zvuk) Možnost volby mezi 2 kanály Frekvenční pásmo: 40,665 MHz / 40,695MHz Napájení síť/baterie Indikátor zapnutí/napájení Dobíjecí... SENCOR SBM 8816 - dětská chůvička z PROFESIONÁLNÍHO INTERNETOVÉHO OBCHODU LevneElektro.cz. SENCOR SBM 8816 vždy za super cenu s možností splátek. DOPRAVA u vybraného »

Babymoov TOUCH SCREEN

Babymoov TOUCH SCREEN

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: akumulátorový (Li-ion); síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 250 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva, zelená barva Digitální obousměrná videochůvička s dotykovou obrazovkou, která usnadní ovládání. Díky obousměrnému provedení vám umožní mluvit ke svému dítěti a tak jej na dálku uklidnit. Lze připojit až 4 videokamery najednou nebo uložit fotku či »

Fisher Price Monitor chůvička

Fisher Price Monitor chůvička

Fisher-Price monitor chůvička, Vidět a slyšet dětské volání. Mamince, která chce stále zůstat v kontaktu s dítětem, tento monitor umožňuje nejen slyšet, ale skutečně "vidět" různé úrovně aktivity jejího dítěte. Svítící "oblouk" světel se zvětšuje s intenzitou zvuků, které dítě vydává. Takže můžete "vidět" dětské volání jasněji než kdy jindy, a ještě z větší dálky. Odolné, pružné antény umožňují větší rozsah a vynikající čistotu přenosu. Dva kanály minimalizují rušení. ... Vidět a slyšet dětské volání. Mamince, která chce stále zůstat v kontaktu s dítětem, tento monitor umožňuje nejen slyšet, ale skutečně "vidět" různé »

Reer NEO 2-kanálová vysílačka

Reer NEO 2-kanálová vysílačka

Nová 2-kanálová vysílačka REER Neo Vlastnosti: - čistý přenos díky 2-kanálové technologii - super citlivý mikrofon, který se automaticky zapíná - zařízení je

Angelcare AC701

Angelcare AC701

Angelcare AC701 monitor pohybů a zvuků s 2-Way zvukem, Digitální zpracování monitoringu pohybu a zvuku - koncept dvou nezávislých přístrojů v jednom kompletu, vyrobeno s 2 snímacími senzorovými deskami, zajišťují monitoring BEZ omezení hmotnosti miminka, nebo výšky matrace. Bezdrátová Rodičovská jednotka s displejem a dosahem 250 metrů (měřeno z budovy ven!). Každý jemný zvuk, každý jemný pohyb... Digitální zpracování monitoringu pohybu a zvuku - koncept dvou nezávislých přístrojů v jednom kompletu, vyrobeno s 2 snímacími senzorovými deskami, zajišťují monitoring BEZ omezení hmotnosti miminka, nebo výšky matrace. »

Philips SCD 610

Philips SCD 610

Dětská digitální Video chůvička Philips Avent SCD 610, Digitální elektronická chůvička Avent SCD610/00 s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů. Nabízí čistý přenos bez rušení s dosahem až 150 m. Snadné sledování díky obrazu o velkém rozlišení (velikost displeje 61 mm). Vybavena automatickou aktivací obrazovky v případě detekce zvuku v dětském pokoji. Digitální elektronická chůvička Avent SCD610 s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů. Nabízí čistý přenos bez rušení s dosahem až 150 m. Snadné sledování díky obrazu o velkém rozlišení (velikost displeje 61 mm). Vybavena automatickou aktivací obrazovky v případě detekce zvuku »

Philips SCD 485

Philips SCD 485

Philips Avent Analogová chůvička SCD 485 + ZDARMA PŘÍDAVNÁ RODIČOVSKÁ JEDNOTKA SCD 484, AKČNÍ CENOVÁ NABÍDKA PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB NAŠEHO DODAVATELE. Při koupi Philips Analogové chůvičky SCD 485 dostanete zdarma SCD 484 přídavnou rodičovskou jednotku. Dosah až 150 m. Mimořádně zřetelný zvuk. Nastavitelné kanály. Dětská jednotka reaguje na zvuk dítěte. Rodičovská jednotka má ovládání hlasitosti. Světelné a zvukové indikátory ukazují stav signálu a baterie. Jednotky lze napájet ze sítě nebo bateriemi. AKČNÍ CENOVÁ NABÍDKA PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB NAŠEHO DODAVATELE. Při koupi Philips Analogové chůvičky SCD 485 dostanete »


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.