Baby chůvičky srovnání ceny

Jané digitální chůvička s kamerou

Jané digitální chůvička s kamerou

Jané digitální chůvička s kamerou a LCD monitorem, Digitální chůvička Jané s kamerou a LCD monitorem, poslech v obou směrech - dospělý může komunikovat s dítětem. 33 automaticky spínaných kanálů s odrušovacím zařízením. Přijímač s nabíjecí baterií - lze připojit k síti nebo použít zabudovanou nabíjecí baterii. Přijímač má zabudovanou nabíječku a je vybaven světelným alarmem, který se spustí při vybití baterie. Světelný a zvukový alarm při ztrátě signálu. Vysílač je vybaven doprovodným světlem. Barevný displej TFT 2,36". Kamera má noční vidění /obsahuje 9 vysoce výkonných diod pro zachycení obrazu ve tmě/. Automatické »

Topcom KS-4246

Topcom KS-4246

Dětská chůvička Topcom digitální video BabyViewer KS-4246, Elektronická dětská VIDEO chůvička s vysoce kvalitní LCD obrazovkou (3,5"/8,9 cm), spolehlivý příjem do vzdálenosti 300m, signální světla na rodičovské jednotce se rozsvítí když dítě začně vydávat zvuky, obousměrná komunikace umožňující utišit dítě na dálku, noční vidění pomocí 6 LED, 2× ZOOM funkce s digitálním natočením obrazu, noční světlo a jemné melodie na zařízení pro děti mají uklidňující účinek, indikace pokojové teploty. Elektronická dětská VIDEO chůvička s vysoce kvalitní LCD obrazovkou (3,5"/8,9 cm). spolehlivý příjem do vzdálenosti 300m »

SENCOR SBM 8816

SENCOR SBM 8816

Dětská chůvička s dosahem až 100 metrů ve volném prostoru. Režim vox umožní přenos pouze tehdy, pokud jednotka zazamená zvuk. indikace zvuku pomocí LED diod. Set vysílače a přijímače (dětská a rodičovská jednotka) Dosah až 100m ve volném prostoru Režim VOX (přenos se uskuteční pouze tehdy, pokud dětská jednotka zaznamená zvuk) Možnost volby mezi 2 kanály Frekvenční pásmo: 40,665 MHz / 40,695MHz Napájení síť/baterie Indikátor zapnutí/napájení Dobíjecí... SENCOR SBM 8816 - dětská chůvička z PROFESIONÁLNÍHO INTERNETOVÉHO OBCHODU LevneElektro.cz. SENCOR SBM 8816 vždy za super cenu s možností splátek. DOPRAVA u vybraného »

Babymoov TOUCH SCREEN

Babymoov TOUCH SCREEN

Druh: chůva Přenos zvuku: ANO Přenos obrazu: ANO Indikace ztráty dosahu signálu: ANO Indikace vybitých baterií: ANO Zdroj energie: akumulátorový (Li-ion); síťový 230V Dosah ve volném prostoru (m): 250 Obousměrný přenos zvuku: ANO Noční světlo: ANO Ukolébavka: ANO Provoz bez sítě dětské jednotky : NE Provoz bez sítě rodičovské jednotky : ANO Provedení výrobku: bílá barva, zelená barva Digitální obousměrná videochůvička s dotykovou obrazovkou, která usnadní ovládání. Díky obousměrnému provedení vám umožní mluvit ke svému dítěti a tak jej na dálku uklidnit. Lze připojit až 4 videokamery najednou nebo uložit fotku či »

Fisher Price Monitor chůvička

Fisher Price Monitor chůvička

Fisher-Price monitor chůvička, Vidět a slyšet dětské volání. Mamince, která chce stále zůstat v kontaktu s dítětem, tento monitor umožňuje nejen slyšet, ale skutečně "vidět" různé úrovně aktivity jejího dítěte. Svítící "oblouk" světel se zvětšuje s intenzitou zvuků, které dítě vydává. Takže můžete "vidět" dětské volání jasněji než kdy jindy, a ještě z větší dálky. Odolné, pružné antény umožňují větší rozsah a vynikající čistotu přenosu. Dva kanály minimalizují rušení. ... Vidět a slyšet dětské volání. Mamince, která chce stále zůstat v kontaktu s dítětem, tento monitor umožňuje nejen slyšet, ale skutečně "vidět" různé »

Reer NEO 2-kanálová vysílačka

Reer NEO 2-kanálová vysílačka

Nová 2-kanálová vysílačka REER Neo Vlastnosti: - čistý přenos díky 2-kanálové technologii - super citlivý mikrofon, který se automaticky zapíná - zařízení je

Angelcare AC701

Angelcare AC701

Angelcare AC701 monitor pohybů a zvuků s 2-Way zvukem, Digitální zpracování monitoringu pohybu a zvuku - koncept dvou nezávislých přístrojů v jednom kompletu, vyrobeno s 2 snímacími senzorovými deskami, zajišťují monitoring BEZ omezení hmotnosti miminka, nebo výšky matrace. Bezdrátová Rodičovská jednotka s displejem a dosahem 250 metrů (měřeno z budovy ven!). Každý jemný zvuk, každý jemný pohyb... Digitální zpracování monitoringu pohybu a zvuku - koncept dvou nezávislých přístrojů v jednom kompletu, vyrobeno s 2 snímacími senzorovými deskami, zajišťují monitoring BEZ omezení hmotnosti miminka, nebo výšky matrace. »

Motorola MBP 421

Motorola MBP 421

MOTOROLA MBP 421 – digitální videochůvičkaPopis:Dívejte se na Vaše dítě i z vedlejší místnosti. MBP 421 jedigitální video chůvička od Motorola. Její 2,4 Ghz FHSS technologieznamená bezpečnou a současně velmi kvalitní komunikaci mezi rodičovskou adětskou jednotkou. Díky barevnému 1,8\'\' LCD displeji s infračervenýmnočním viděním máte skvělý obraz i ve tmě. Díky Motorole MBP421 semůžete dívat, jak miminko sní.Vlastnosti:1,8\'\'/ 4,6 cm diagonální, barevný LCD displayAž 25 fps (frames per second)2,4 GHz FHSS nerušený digitální přenosZašifrovaný přenosový signál pro zvýšenou bezpečnost protiodposlechuEco modusBarevný display »

Philips SCD 610

Philips SCD 610

Dětská digitální Video chůvička Philips Avent SCD 610, Digitální elektronická chůvička Avent SCD610/00 s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů. Nabízí čistý přenos bez rušení s dosahem až 150 m. Snadné sledování díky obrazu o velkém rozlišení (velikost displeje 61 mm). Vybavena automatickou aktivací obrazovky v případě detekce zvuku v dětském pokoji. Digitální elektronická chůvička Avent SCD610 s přenosem obrazu a zvuku bez přeslechů. Nabízí čistý přenos bez rušení s dosahem až 150 m. Snadné sledování díky obrazu o velkém rozlišení (velikost displeje 61 mm). Vybavena automatickou aktivací obrazovky v případě detekce zvuku »

TOPCOM Babytalker 1020

TOPCOM Babytalker 1020

Elektronická dětská chůvička TOPCOM Babytalker 1020 Elektronická dětská chůvička, vysílač + přijímač, nelicencované frekv. pásmo 446 MHz, velký dosah až do 2 km v otevřeném prostředí, 8 kanálů zabezpečí spolehlivou ochranu před nežádoucím rušením, podsv. LCD displej, nastav. citlivost hlasové detekce, 2 x zdroj pro 220V, 1 x NiMH battery Pack, možnost využít rodičovskou jednotku jako stand. vysílačku PMR 446. Časovač pro upozorňování na dobu podávání léků nebo kojení se zvukovým alarmem.Vestavěná diodová lampička na dětské jednotce.• Jednotka pro rodiče (přijímač):o LCD displejo Podsvícení LCD displejeo Vox (hlasem »

Philips SCD 485

Philips SCD 485

Philips Avent Analogová chůvička SCD 485 + ZDARMA PŘÍDAVNÁ RODIČOVSKÁ JEDNOTKA SCD 484, AKČNÍ CENOVÁ NABÍDKA PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB NAŠEHO DODAVATELE. Při koupi Philips Analogové chůvičky SCD 485 dostanete zdarma SCD 484 přídavnou rodičovskou jednotku. Dosah až 150 m. Mimořádně zřetelný zvuk. Nastavitelné kanály. Dětská jednotka reaguje na zvuk dítěte. Rodičovská jednotka má ovládání hlasitosti. Světelné a zvukové indikátory ukazují stav signálu a baterie. Jednotky lze napájet ze sítě nebo bateriemi. AKČNÍ CENOVÁ NABÍDKA PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB NAŠEHO DODAVATELE. Při koupi Philips Analogové chůvičky SCD 485 dostanete »


1 2 3 4 5 6 7

Srovnání cen Baby chůvičky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Baby chůvičky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.